
Harminckétszeres magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk szombat 19.30-tól a Mezőkövesd Zsóry FC-t fogadja az OTP Bank Liga 32. fordulójában. A mérkőzésre a szombattól érvényes új rendelet értelmében szurkolóink is kilátogathatnak, részletek ITT!
- Ellenfelünk az előző fordulóban bebiztosította a bennmaradást, így hozzánk hasonlóan eredménykényszer nélkül futballozhat. Mindez persze nem azt jelenti, hogy félvállról fogjuk venni az összecsapást, a célunk továbbra is az, hogy mindkét hátralévő mérkőzésünket megnyerjük – kezdte vezetőedzőnk, Sergei Rebrov, amikor a meccsel kapcsolatban kérdeztük.
– Jó hír, hogy visszatérhetnek a szurkolók a stadionba, a játékosok is nagyon várták, hogy újra közönség előtt futballozhassanak. Nagyon nehéz volt az elmúlt egy év nagy részében szurkolók nélkül játszani és motiválni a csapatot főleg egy olyan klubnál, mint a Ferencváros. A drukkerek jelenléte extra motivációt jelent majd a labdarúgóknak. Szeretnénk olyan teljesítményt nyújtani, amellyel a közönségünket is kiszolgálhatjuk.
A bajnoki előtt a Mezőkövesd 39 ponttal a nyolcadik, míg a már bajnok Ferencváros 72 ponttal első.
A zárva tartás a webshopot is érinti, de június 19-től ismét a megszokott rend szerint vásárolhatnak.
Klubunk vezető erőnléti edzője a világbajnokságra készülő cseh labdarúgó-válogatottról is mesélt.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.
Osváth Attila újra bizalmat kapott, a magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re verte Kazahsztánt.
A Fradi és a Creative Science táborai a nyári szünetben is izgalmas programokkal várják a gyerekeket.
Június 9-én, kedden megkezdődött a munka a kerettagoknak az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.
A tavaly elindított kezdeményezés révén közel 200 hátrányos helyzetű gyermek sportolhat - VIDEÓ!
Labdarúgócsapatunk új erőnléti edzője évek óta együtt dolgozik Borbély Balázzsal.