2019. április 3.
Rebrov: „Köszönöm a játékosoknak és a szurkolóknak”
Sergei Rebrov a MOL Vidi elleni találkozót követően a játékosoknak és a szurkolóknak is köszönetet mondott.

- A hetedik percben elveszítettük ezt a találkozót, onnantól kezdve tíz emberrel már nehéz volt. Ennek ellenére sok helyzetet kialakítottunk még így is, meg lehetett volna a továbbjutás, de sajnos nem sikerült. Gratulálok a játékosoknak a küzdéséhez és köszönöm a szurkolóknak, hogy végig mellettünk álltak és buzdítottak minket.

Vezetőedzőnket a sérült játékosainkról kérdezték. Fernando Gorriaran mellett Ihor Haratint is le kellett cserélni, ukrán játékosunk vérző orral hagyta el a pályát.

- Még nem tudunk Ihorral kapcsolatban pontosat, meg kell várnunk, mit mutat az MRI, de azt gondolom, hogy eltört az orra. Gorriaran is megsérült, lassan tizenegy emberünk sem lesz, de kiállunk úgy, ahogy tudunk. Remélem, hamar felépülnek. Minden meccsre úgy kell innentől kezdve készülnünk, mintha az utolsó lenne. Remélem, minél hamarabb túl tudunk jutni ezen a nehéz helyzeten. Megint fel kell tennem azt a kérdést, amit a múltkor: miért van csak két nap pihenőnk két meccs között? Jövő héten hétköznap semmi sem lesz, miért nem lehet vasárnap a bajnoki? Ha van lehetőségünk adni még egy napot a regenerálódásra, miért nem tesszük meg? Tudom, hogy sokan azt mondják, egy európai kupaporondra készülő csapatnak ehhez hozzá kell szoknia, de ha van rá most lehetőségünk, hogy adjunk egy plusz pihenőnapot, miért nem tesszük meg? A játékosok egészségéről van szó!

Összefoglaló a meccsről ITT!

Cikkajánló

Rekordok sorát döntöttük meg az idei EL-szereplés során

Egyetlen magyar csapat sem ért el hasonló sikereket a csoportkörös lebonyolítás bevezetése óta.

Leandro: „Jelenleg a megfelelő helyen vagyok”

Születésnapi interjú közönségkedvenc korábbi labdarúgónkkal, csapatunk másodedzőjével.

Robbie Keane: Így is nagy sikereket értünk el

Véget ért az Európa Liga-menetelés, vezetőedzőnk azonban pozitívan értékeli az idei teljesítményt.

"Télen, nyáron, hidegben, esőben itt vagyunk, nyomjuk"

Szurkolóink egy emberként drukkoltak férfi labdarúgóinknak a Groupama Arénában a Braga ellen - VIDEÓ!

Vereséggel búcsúztunk az Európa Ligától

Hiába a hazai 2-0-s siker, az UEL nyolcaddöntőjének második mérkőzésén kijött a két csapat közötti különbség.

Tippeljen, és nyerjen egy zöld mintás FTC labdát!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Braga elleni UEL-mérkőzés pontos végeredményét!

Fradi Zóna Értékelés Live a Braga elleni visszavágón

Szerdán 16:00-tól még több tartalommal várja önöket a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe új adása.

Megérkeztünk Portugáliába

Az UEL-nyolcaddöntő visszavágójára készülő férfi focicsapatunk elrepült Portóba, majd busszal ékezett Bragába.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin