
Mint ismert, magyar bajnoki címvédő és listavezető férfi labdarúgócsapatunk szombat este az NB I harmadik helyén álló Mezőkövesd Zsóry FC vendége lesz. A mérkőzés előtt vezetőedzőnket, Sergei Rebrovot kérdeztük a következő feladattal kapcsolatban.
- A Mezőkövesd jó csapat, jó futballt játszik, nem érdemtelenül áll a bajnokság harmadik helyén - kezdte a tréner. - A bajnokság állása miatt kifejezetten érdekes mérkőzésre számítok. Nagyon örülünk a MOL Fehérvár legyőzésének, de nem eshetünk bele abba a hibába, hogy a meglévő előnyünk birtokában elkényelmesedjünk, éppen ezért számunkra a szombat esti meccs is ugyanolyan fontos lesz, mint a többi. Ezúttal is muszáj lesz nyernünk, hogy a szezon végén teljesítsük a célunkat.
A tabella élén 21 játéknap után a Ferencváros áll 46 ponttal, mögötte 40-nel a csapatunknál két mérkőzéssel többet játszó MOL Fehérvár FC következik. A mezőkövesdi csapat eddig 38 pontot gyűjtött, ezzel harmadik.
Labdarúgó NB I, 22. forduló
Mezőkövesd Zsóry FC–FTC
2020. február 22., szombat 19.30
Helyszín: Mezőkövesd, Városi Stadion
Kapunyitás: 18.00
A média munkatársai augusztus 15-e, péntek 16.00-ig adhatják le akkreditációjukat.
Védőnk a Ludogorec ellen szerzett gólja utáni különleges ünneplésről mesélt a Fradi Zónában.
Varga Barnabás duplája, Szalai Gábor fejes gólja, Dibusz bravúrja, az öröm pillanatai.
Az azeri Qarabag lesz a Ferencváros ellenfele a Bajnokok Ligája rájátszásában.
Vezetőedzőnk szerint a csapat jól reagált a Ludogorec agresszív kezdésére.
Iratkozzon fel hivatalos YouTube-csatornánkra, így férfi labdarúgócsapatunk mezét nyerheti meg.
Férfi labdarúgócsapatunk 3-0-ra nyert a Ludogorec ellen, ezzel bejutott a BL-rájátszásba.
Közönségkedvenc korábbi focistánk Sztankovics döntéséről, fradis emlékeiről és sikereiről mesélt – INTERJÚ!