2025. április 22.
Robbie Keane: „A célunk a fináléba jutás”
Ír vezetőedzőnk optimista az MTK elleni MOL Magyar Kupa-elődöntőt megelőzően.

35-szörös magyar bajnok és 24-szeres MK-győztes férfi labdarúgócsapatunk a fináléba jutásért küzd a MOL Magyar Kupában. Az elődöntőben április 23-án, szerdán 20.00-kor az MTK együttesét fogadjuk a Groupama Arénában.

A találkozó előtt Robbie Keane-t kérdeztük a várakozásokról.

– A szomszédunkkal játszunk a kupa elődöntőjében, ahol bármi megtörténhet. Egy kupameccs mindig különbözik kicsit a többi mérkőzéstől. Izgatottan várjuk, hiszen megvan a lehetőségünk, hogy bejussunk a fináléba, és természetesen ez is a célunk. Ez az elsődleges feladat, de ehhez nagyon koncentrálnunk kell.

Vezetőedzőnk az ellenfelünkről is szót ejtett.

– Ismerjük az MTK-t, ugyanúgy szereti játszani a focit, mint mi – folytatta Robbie Keane. – Szóval remélem, hogy jó meccs lesz. Olyan intenzív játékot kell mutatnunk szerdán, ami az elmúlt időszakban jellemzett minket. Az utóbbi hat hétben, két hónapban ez nagyon jól működött. Ezt kell folytatnunk, és meg kell tartanunk a lendületünket.

Cikkajánló

Keane: "Hiányzott belőlünk az intenzitás"

Vezetőedzőnk szerint a második félidőben megvolt a lehetőségünk a gólszerzésre a DVSC ellen.

Varga és Gartenmann Groupama Fair Díjat kapott

A díj átadására a DVSC elleni mérkőzésünk szünetében került sor a Groupama Arénában.

Egygólos vereség a DVSC ellen

Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk 1-0-ra kikapott 2025 utolsó hazai bajnokiján.

Tippeljen, és nyerje meg Varga Barnabás dedikált mezét!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a DVSC elleni hazai bajnoki végeredményére!

Fradi Zóna Értékelés Live a DVSC elleni bajnokin

Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.

Keane: „Kell a két győzelem és utána jöhet a pihenő!”

Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.

10 nemzetközi győzelem, Keane beérte Nyilasit és Blumot

Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.

FTC-DVSC: 50 %-os meccsnapi áresés

2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin