Harminchatszoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk a hétközi, Ludogorec elleni BL-selejtező után augusztus 9-én, szombaton 20.15-től ismét pályára lép, ezúttal a Nyíregyháza otthonában, a Fizz Liga 3. fordulójában. A találkozó előtt Robbie Keane beszélt várakozásairól.
- Egy szezonkezdet mindig nehéz, ez most is így van, hiszen még nincs túl sok meccs a lábakban. A Nyíregyháza az előző fordulóban 3-2-es vereséget szenvedett a Puskás ellen, de megmutatták, hogy veszélyesek tudnak lenni. Az előző szezonban itthon nagyon jól játszottunk ellenük, de ez már semmit sem jelent, ez egy új szezon. Nehéz mérkőzésre számítok, de a játékosok készen állnak, az utolsó edzésen is láthattuk, hogy jó a légkör. Lehet, hogy több új játékost is bevetünk majd, de mindenkitől ugyanazt a lendületet és teljesítményt várjuk el. Ezért ekkora a keret, fontos, hogy elég játékosunk legyen, ugyanis 11 emberrel nem lehet bajnokságot nyerni, ehhez egy csapat kell, és az a kohézió, ami nálunk egyszerűen fantasztikus. Mindenkire szükség van, különösen az ilyen időszakokban, augusztusban kilenc meccset vívunk, de ahogy mondtam, mindenki készen áll, és hogyha megkapja a lehetőséget, bizonyítani fog – mondta trénerünk.
Labdarúgó világbajnoki felkészülési mérkőzésen Haiti válogatottja előnyről kapott ki Perutól.
Magyar bajnok korábbi labdarúgónk bízik volt csapattársában, az FTC új vezetőedzőjében, Borbély Balázsban.
Labdarúgó-válogatottunk idei harmadik meccsén is pályára lépő védőnk értékelte a finnek elleni sikert – VIDEÓ!
Védőnk 45 percet volt pályán, Varga Barnabás két gólja döntötte el a mérkőzést.
Idén sem múlhat el a nyár a nagy sikerű Garázsvásár nélkül, ahol hatalmas kedvezményekkel vásárolhatnak.
Egy illat, ezer emlék. Egy igazán különleges Fradi-relikvia lehet az öné, ráadásul a játékosok...
Az Osváth Attilával és Gruber Zsomborral készülő magyar labdarúgó-válogatott pénteken a finneket fogadja.
Ne hagyja a felkészülést az utolsó pillanatra a következő tanévre!