2023. július 12.
„Saját közönség előtt kiharcoljuk a továbbjutást”
A Klaksvík elleni 0-0 után vezetőedzőnk értékelt, de azt is elmondta, ilyen mérkőzésre számított.

Amint arról korábban beszámoltunk, magyar bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk gól nélküli döntetlent játszott a KÍ Klaksvík otthonában a Bajnokok Ligája első selejtezőkörének odavágóján. A 0-0-ra végződött találkozó után vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov értékelt.

- Nem voltak nehézségeink, azt kaptuk, amit vártunk – kezdte Sztanyiszlav Csercseszov. – Egy ilyen pályán, egy ilyen környezetben ilyen játékra számítottunk. Tudtuk, hogy az ellenfél egyik erőssége a rögzített szituációk. Természetesen győzni szerettünk volna, próbáltuk felvenni a harcot az ellenféllel. Ilyen meccsre számítottunk, hiszen az ellenfél már régóta nem talált legyőzőre. Tudtuk, hogy győztes mentalitással fognak felállni ellenünk. Ez egy kétmeccses, oda-visszavágós párharc. Hazai pályán, saját közönségünk előtt szeretnénk kiharcolni a továbbjutást – zárta gondolatait vezetőedzőnk.

Férfi labdarúgócsapatunk július 19-én, szerdán 18.00-tól fogadja a Klaksvík együttesét a Groupama Arénában a Bajnokok Ligája első selejtezőkörének visszavágóján.

Cikkajánló

A célunk egyértelműen a győzelem!

Robbie Keane és Mohammed Abu Fani beszélt várakozásairól a Ludogorec elleni UEL-meccs előtt - VIDEÓ!

Robbie Keane: "Veszélyes csapat lesz az ellenfelünk"

Edzőnk mellett Mariano Gómez válaszolt Razgradban az UEL-mérkőzés előtt az újságírók kérdéseire.

Megérkeztünk Bulgáriába, havazás fogadta a csapatot

Férfi labdarúgócsapatunkat igazi tél fogadta a várnai repülőtéren.

Fradi Zóna Értékelés Live a Ludogorec ellen is

Csütörtökön 20:30-tól várja önöket a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe új adása.

Fradi Outlet: akciók a Macron Sports Hub-ban

Február 21-én érdemes benézni a Macron Sports Hub-ba, ahol hatalmas kedvezményekkel vehetnek Fradi-termékeket.

Madarász Ádám: Óriási élmény a Fradiban pályára lépni

Fiatal középpályásunk a kezdetekről, Robbie Keane-ről és az álmairól is beszélt a születésnapi interjúban.

Indul a jegyértékesítés a következő két hazai bajnokira

Bajnoki címvédő labdarúgócsapatunk március 1-én a Kazincbarcikát, március 16-án a Puskás Akadémiát fogadja.

Újabb négy bajnoki forduló kapott hivatalos időpontot

Kiderült, mikor kezdődnek a Kazincbarcika, a Nyíregyháza és a Puskás Akadémia elleni bajnoki mérkőzéseink.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin