2024. szeptember 29.
„Saldanha különleges minőséget képvisel”
Pascal Jansen az egész csapatot dicsérte a Puskás Akadémia ellen aratott 3-0-s győzelem után.

Ahogy beszámoltunk róla, 35-szörös magyar bajnok labdarúgócsapatunk Matheus Saldanha triplájával 3-0-ra verte a Puskás Akadémiát hazai pályán az OTP Bank Ligában. A találkozót követően holland vezetőedzőnk, Pascal Jansen értékelte a látottakat.

- Habár Matheus Saldanha lőtte a gólokat, nem csak egy játékos jelentette a különbséget. Csapatként sikerült nyernünk - kezdte Pascal Jansen. - A cserék után sokat változott a játékunk képe. Matheus különleges minőséget képvisel. Oda kell figyelni, hogy folyamatosan bevethető legyen. Nagyon keményen dolgozik, hogy belerázódjon a napi munkába. Jó úton halad, hogy kilencven percet a pályán töltsön. Mellette Tosin Kehinde is remekül szállt be a mérkőzésbe. Gyors és remek az egy az egy elleni játékban. Nála főleg az önbizalomra kell hangsúlyt helyezni. Hinnie kell magában, s akkor ilyen magas szinten tud teljesíteni.

Pascal Jansen a szerdai, Anderlecht elleni UEFA Európa Liga-találkozóról is szót ejtett.

- Egy nemzetközi mérkőzés utáni első hazai találkozó mindig nagyon nehéz, főleg, ha számunkra kedvezőtlen eredmény születik. Mély keretünk van, így több cserét is végrehajthattunk a kezdőcsapatot illetően, tudtunk frissíteni. Remek munkát végeztünk, jól reagáltunk az Anderlecht elleni találkozó után - fogalmazott Pascal Jansen.

Cikkajánló

BL: megvan, kivel játszunk a második selejtezőkörben

Az örmény FC Noah lesz férfi labdarúgócsapatunk ellenfele a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében.

Robbie Keane: „Készen állunk a tétmérkőzésekre!”

Ír vezetőedzőnk maradéktalanul elégedett a játékosok előszezonban végzett munkájával – INTERJÚ!

Keane: „Versenyhelyzet van a posztokon, és ez tetszik”

Vezetőedzőnk nagyon elégedett volt a csapattal a Karlsruher ellen is, de egy-két gólt azért hiányolt – VIDEÓ!

Győzelemmel zártuk a lienzi edzőtábort!

Naby Keita és Edgar Szevikjan volt eredményes a Karlsruher SC ellen 2-1-re megnyert találkozón.

„Fontos teszt lesz a Karlsruher SC elleni meccs!”

Hajnal Tamás sportigazgató pozitívan értékelte az ausztriai edzőtábort – VIDEÓ!

Fradi Zóna Értékelés a Karlsruher SC elleni mérkőzésen

Kedden 11.10-től várja önt Kiss-Baranyi Sándor és Mátyus János a FradiMédia hivatalos YouTube-csatornáján.

„Ahogy megtanultam járni, már tudtam, focista leszek!”

Daniel Arzani vágya, hogy a világbajnokság után a Bajnokok Ligája főtábláján is megmutassa tudását – INTERJÚ!

Ötvös Bence különleges becenevét még kevesen ismerik

A Bujtor István-filmeket annyira nem, de kislányával a Balaton-partot nagyon kedveli új játékosunk – INTERJÚ

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin