2019. november 27.
Sergei Rebrov alapemberei
Dibusz Dénes mellett két mezőnyjátékos játszotta végig valamennyi eddigi mérkőzésünket az UEL-ben.

Az UEFA Europa League 2019/2020-as kiírásába a selejtező negyedik körben, a rájátszásban kapcsolódtunk be: mint emlékezetes, a litván Suduva elleni idegenbeli 0-0 után Budapesten 4-2-re nyertünk, így 15 év után újra bejutottunk egy európai kupasorozat csoportkörébe! Az UEL-ben azóta sorrendben az Espanyol, a Ludogorec, illetve kétszer a CSZKA Moszkva ellen játszottunk, azaz az Espanyol ellen november 28-án, csütörtökön a magyar fővárosban sorra kerülő összecsapást megelőzően hat alkalommal. Nézzük, mostanáig kik léptek pályára legtöbbször a sorozatban!

A kapuban eddig minden alkalommal Dibusz Dénes állt, így kizárólag a rendes játékidő 90 percét figyelembe véve 540 játékperccel rendelkezik. Előtte nemzetközi kupamérkőzéseinken is biztos pont a védelemben Miha Blazic, aki szintén hat teljes meccset teljesített 2019-es kupamenetelésünk során.

A középpályások közül Ihor Haratin játszotta végig minden eddigi UEL-meccsünket, ezzel harmadik, egyben utolsó ilyen játékosunk. Szintén hatszor-hatszor játszott a támadók közül Tokmac Nguen és Oleksandr Zubkov, előbbi 531, utóbbi 529 percet töltött eddig a pályán. Csapatkapitányunk, Lovrencsics Gergő a csoportkör nyitányán, Barcelonában csereként állt be, ezért bár hatszor kapott bizalmat, egyelőre „csak” 474 játékperce van.

Vezetőedzőnk, Sergei Rebrov idáig összesen 20 labdarúgót küldött pályára az UEFA Europa League idei mérkőzései során. Folytatás csütörtökön, az UEL-csoportkör 5. fordulójában az Espanyol ellen - kapunyitás 16.55-kor! A Groupama Arénába kilátogató szurkolóink figyelmébe ajánljuk az ITT elérhető szurkolói tájékoztatónkat.

UEFA Europa League, csoportkör, H-csoport, 5. forduló

FTC–Espanyol

2019. november 28., csütörtök 18.55

Helyszín: Budapest, Groupama Aréna

Jegyek: Belépők kaphatók személyesen, a Groupama Aréna jegypénztárainál (H.: zárva, K-P.: 10-18, Szo.: 9-13) vagy online, a meccsjegy.fradi.hu-n.

Isael: „Imádok a közönségünk előtt játszani!”

Brazil támadónk elmondta, a következő két UEL-meccsünkön is mindent megteszünk a győzelem érdekében.

FTC–Espanyol: ekkor nyitnak ki a Groupama Aréna kapui

Csütörtökön 16.55-től várjuk szurkolóinkat a lelátón.

Fontos információk az Espanyol elleni UEL-meccsre

Az alábbiakban olvashatja szurkolói tájékoztatónkat a november 28-ai, FTC–Espanyol UEL-mérkőzésről.

A mikrofon mögött: Sigér Dávid!

Sigért rádióműsorba hívták meg, Bőle légiforgalmi irányítótoronyban járt és székelyföldi utunk a Fradi TV-ben.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!