Sergei Rebrovval, futballcsapatunk vezetőedzőjével szerződést hosszabbítottunk hétfő délután, további három évre kötelezte el magát.
45 éves edzőnk korábban a Dynamo Kijevnél ért el nagy sikereket, kétszeres ukrán bajnok és kupagyőztes lett. Az ukrán szakember 2018 augusztusában érkezett klubunkhoz, amellyel már első szezonjában bajnoki címet szerzett. Rebrovnak határozott és célratörő elképzelései vannak a futballról, többek között ennek a hozzáállásnak köszönhetően vettük sikerrel a Bajnokok Ligájában első selejtező fordulónkat a bolgár Ludogorec ellen.
Sergei Rebrov a jövőben is a Fradi sikeréért fog dolgozni.
A Valletta elleni szerdai, hazai mérkőzésre jegyeiket beszerezhetik személyesen, a Groupama Arénánál (H-P.: 10.00-18.00; Szo.: 9.00-16.00) vagy online. Kilátogató szurkolóunk figyelmébe ajánljuk az ITT elérhető szurkolói tájékoztatót, amelyben összegyűjtöttük a legfontosabb információkat.
Férfi labdarúgócsapatunk 2026 első mérkőzését az előző szezonban még bundesligás klub ellen játssza szombaton.
Szombaton 13.40-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a Kiel elleni felkészülési meccs végeredményére!
Lessetek be férfi labdarúgócsapatunk spanyolországi edzőtáborába. Ez történt az első teljes napon.
Férfi labdarúgócsapatunk szombaton 14 órakor lép pályára a német Kiel elleni felkészülési mérkőzésen.
Férfi labdarúgócsapatunk kapusa a Fizz Liga őszi idényében a DVSC-ben védett kölcsönben.
Támadónk, Gruber Zsombor mondta el gondolatait a spanyolországi edzőtáborról – VIDEÓ!
Robbie Keane 32 fős kerettel, benne új argentin védőnkkel, Mariano Gómezzel dolgozhat Spanyolországban.