Mint ismert, 24-szeres kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk az Újpest együttesét fogadja a Groupama Arénában a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében. A találkozó előtt vezetőedzőnk, Robbie Keane elmondta, tudja, mit jelent egy ilyen rangadó.
- Sok ember megállított az utcán, beszéltem szurkolókkal, hogy mennyire fontos ez a találkozó. Szerencsés vagyok, karrierem során rengeteg derbin vehettem részt: Celtic-Rangers, Tottenham-Arsenal, szóval pontosan tudom, mit jelent egy ilyen jellegű összecsapás az embereknek. Izgatott vagyok, várom már a mérkőzést. Most edzőként leszek jelen, de persze jobb lenne a pályán lenni, de a legfontosabb, hogy végül a nyertes oldalon álljak. Alaposan kielemeztük az Újpest játékát. A legutóbbi bajnokijukon voltak nehézségeik, 2-0-ra is vezettek, végül 2-2 lett a végeredmény. A derbik mindig különlegesek, ilyenkor nem számít, mi történt korábban. Ez büszkeség az emberek számára, én is játszottam nagy derbiket, talán nem a legjobb pillanatokban, ugyanis ilyenkor az érzelmek dominálnak. Szerdán is hasonlóra számítok, de ezeket meg kell próbálnunk kizárni, és a saját dolgunkra koncentrálni – mondta Robbie Keane.
Az FTC-Újpest MOL Magyar Kupa-találkozót április 2-án, szerdán 19.45-től rendezik a Groupama Arénában.
Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.
Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.
Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.