
Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk 2-0-s előnyből várhatja a Slavia Praha elleni BL-selejtező visszavágóját, ahol a tét a Bajnokok Ligája rájátszása.
- Nehéz meccs lesz a holnapi egy jó ellenféllel szemben – kezdte Peter Stöger. - Jó eredményt értünk el az első mérkőzésen, egy kicsit meg is leptük őket. Felkészültünk, hogy jó munkát végezzünk a visszavágón, így bejuthatunk a következő körbe. Sok dolgunk volt az elmúlt napokban, remek munkát végeztünk az első találkozón, de az ellenféltől azt láttuk, amire számítottunk, hiszen 2021-ben csak egy meccset veszítettek el. Erős csapattal állunk szemben, felkészültünk a holnapi harcra. Hiszünk a saját minőségünkben, ez része a játéknak, erre próbálunk építeni holnap. Amin javítanunk kell, az talán az, hogy "tisztábbak", pontosabbak legyenek a passzaink. Ebben a stadionban 50-50 százalék esélye van mindkét csapatnak, a legmagasabb szinten kell teljesítenünk, remélem, ezt fogom látni.
A sajtó képviselői Eldar Civictől is kérdezhettek, akinek pályafutása korábbi szakaszából van tapasztalata a Slavia Praha ellen.
- Tudjuk, hogy nehéz meccs vár ránk, azért jöttünk ide, hogy futballozzunk. Szeretnénk nyerni, és továbbjutni a következő körbe – jelentette ki Eldar Civic. - Nyolc évet játszottam a Sparta Praha csapatában, a Slavia mindig a riválisunknak számított. A Slavia sok jó játékossal erősített. Általában sokat nyom az első félidőben, beszéltünk erről, hogy a vonal mögött kell tartanunk őket, és kontratámadásokkal kell próbálkoznunk. Nagyszerű élmény volt itt játszani, itt lettem igazán felnőtt, remek emlékeim vannak innen. A Slavia mindig jó csapat volt minőségi játékosokkal, valamint az edző is nagyszerű. Izgatottak vagyunk, nehéz feladat lesz, de hozzá vagyok szokva az ilyen küzdelmekhez.
A Ferencváros egyike a hat csapatnak, amely sikerrel vívta meg mindhárom párharcát a selejtezőkörben.
Labdarúgócsapatunk augusztus 27-én fogadja a török csapatot az UEFA Európa Liga-selejtező rájátszásában.
Nyolcadszor is megvan az európai főtábla – így értékelték játékosaink a Górnik elleni meccset! – VIDEÓ!
Vezetőedzőnk Kristoffer Zachariassen teljesítményét külön is kiemelte a Górnik elleni továbbjutás után.
Sorozatban a nyolcadik alkalommal jutott főtáblára férfi labdarúgócsapatunk! Folytatás a Trabzonspor ellen.
A 21 éves támadó tagja volt az Európa Liga nyolcaddöntőjébe jutó csapatunknak.
Válogatott védőnk szerint a hazai meccs jó kiindulópont, de a Górnik ellen idegenben is koncentrálni kell.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Górnik Zabrze elleni EL-mérkőzés pontos végeredményét!