2022. március 24.
Szegeden is ott lesz a Fradi-minibusz!
A szombati, Szeged elleni felkészülési meccsünkön is válogathatnak majd szurkolóink a Fradi Shop kínálatából.

A 32-szeres magyar bajnok és címvédő férfi labdarúgócsapatunk a válogatott szünet alatt az NB II harmadik helyén álló Szeged ellen játszik felkészülési mérkőzést a Szent Gellért Fórumban március 26-án, szombaton 15.30-tól. A találkozó alatt a Fradi-minibusz várja majd szurkolóinkat 14.00 és 18.00 óra között a hazai parkolónál, a jegypénztár mellett a Fradi Shop legnépszerűbb szurkolói kellékeivel, mint a Fradi-mezek, illetve sálak. Ezek mellett számos újdonság is elérhető lesz, mint a Fradi Vitamin+C, a Fradi kávékapszula, valamint korlátozott számban az új Fradi Streetwear kollekció darabjai is megvásárolhatók lesznek.

Fontos információ, hogy szurkolói kártya kiváltására ezúttal nem lesz lehetőség.

„A vereség miatt kevésbé érdekel, hogy betaláltam”

Az Eb-n Svájc ellen góllal bemutatkozó Varga Barna szerint a németek ellen is lehet keresnivalónk.

Rossi: Svájc váratlant húzott ellenünk

A szövetségi kapitány szerint az első félidő ráment a svájciak trükkjére, 2-3 jó teljesítményt látott csak.

Varga gólt fejelt, de kikaptunk Svájctól

Gólkirályunk találata csak a szépítésre volt elég a szünetben már kettővel vezető Svájc ellen az Eb-n.

Varga Barna: három ki-ki meccs vár ránk

A FradiMedia exkluzív tartalmakkal jelentkezik az Európa-bajnokság alatt Németországból.

Panenka a Groupama Arénában panenkázott

Különleges vendéget köszönthettünk 35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk otthonában, a Groupama Arénában.

„A támadóink egyéni képessége dönthet Svájc ellen”

A Fradi korábbi BL-hőse, a Svájcot is megjáró Vincze Ottó szakértett a szombati Eb-csoportmeccs előtt.

Eb2024: "Varga és Szoboszlai góljával győzünk"

Kölnben 15 órától rendezik első Eb-csoportmeccsünket Svájc ellen, drukkerekkel beszélgettünk - VIDEÓ

Rossi: most főszereplők szeretnénk lenni az Eb-n

A magyar labdarúgó-válogatott megtartotta a Svájc elleni Eb-csoportmeccs előtti sajtótájékoztatóját Kölnben.