Címvédő férfi labdarúgócsapatunk az OTP Bank Liga 16. fordulójában Debrecenbe látogat, vasárnap 16.30-tól a DVSC ellen lép pályára a Nagyerdei Stadionban. A házigazda 15 mérkőzés után 14 ponttal 10., míg az egy meccsel kevesebbet játszó Ferencváros 32 ponttal első a tabellán. A mérkőzést megelőzően vezetőedzőnket, Peter Stögert kérdeztük a párharc esélyeiről, illetve a Fradi remek idegenbeli bajnoki mutatójáról.
- Arra számítunk, hogy a DVSC ellen is sok gólszerzési lehetőségünk lesz, bízom benne, hogy ezekkel élni is tudunk majd, hiszen szükségünk lenne az újabb három pontra. Nem lesz könnyű dolgunk, de ugyanezt minden mérkőzés előtt elmondhatom, hiszen a magyar bajnokságban sincsenek könnyű ellenfeleink. Szeretnénk meghosszabbítani a hat mérkőzés óta tartó veretlenségünket! Csütörtökön intenzív meccset játszottunk az UEFA Európa Ligában, így a pénteki és szombati ezések is arról szóltak, hogy felkészítsük a csapatot az előtte álló feladatra.
Az FTC az őszi idény során hetedszer, egyben idén utoljára lép pályára vendégként. Az előző hat idegenben lejátszott bajnokiját megnyerte Peter Stöger együttese, amely gólt is csupán egyszer kapott!
- Nem tudnám megmondani, hogy pontosan mi a titka annak, hogy ennyire eredményesek vagyunk idegenben. Egy kicsit mindenki csalódott amiatt, hogy hazai pályán több pontot veszítettünk az ősszel, de vendégként is éppúgy mindig győzni szeretnénk, mint otthon. Valahogy mindig nagyon koncentráltan játszottunk vendégként, remélem, ez így lesz Debrecenben is. Szeretnénk megmutatni, hogy a miénk a legjobb csapat a bajnokságban!
A debreceni mérkőzés idején, a helyszínen várja szurkolóinkat a Fradi-minibusz is – részletek ITT!
Az MLSZ nyilvánosságra hozta Puskás Akadémia elleni meccsünk és a derbi időpontját is.
A média munkatársai augusztus 25-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.
Az FTC védője nem győzte dicsérni csapatát és elmondta, mit kért tőle Borbély Balázs a meccs előtt – VIDEÓ!
A Trabzonspor elleni fantasztikus UEL-siker után vezetőedzőnk értékelte a látottakat.
Férfi labdarúgócsapatunk egygólos előnyből várja a jövő heti, budapesti visszavágót!
Kenan Kodro a visszatérésről, a Real Madrid elleni gólról és jövőbeli terveiről is mesélt – VIDEÓ!
Brazil védőnk mellett Dibusz Dénes is az egyiptomi sztárról és a nagy kihívásról beszélt - VIDEÓ!
A Trabzonspor elleni UEL-rájátszás előtt vezetőedzőnk és Kenan Kodro mondta el várakozásait.