2023. szeptember 11.
Nagyecseden a Fradi minibusz
A helyszínen szurkolói kártya kiváltására is lesz lehetőség!

Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk szeptember 16-án, szombaton 12.45-től a vármegyei első osztályban szereplő Nagyecsed RSE vendégeként kezdi meg szereplését a MOL Magyar Kupában. A kupameccs helyszínén, a Nagyecsed RSE Sporttelepen 10.30-tól 15.00ig ott lesz az FTC országjáró járműve, a Fradi minibusz is!

A minibusznál szurkolóink a Fradi Shop termékeinek széles kínálatából válogathatnak, mint a hazai mez, új iskolaszerek és táskák, illetve számos egyéb szurkolói ajándéktárgy, mindemellett pedig szurkolói kártya kiváltásra is lesz lehetőség.

Keressék a Fradi minibuszt szombaton, a nagyecsedi sportpályán is!

Vonulás, megbotlás, költözés, készülés

Svájciakat dicsérő német lapok, bulizó szurkolók, hibaelemző válogatott - készülünk a németek ellen.

„A mester tudja, mire vagyok képes”

Botka Endre a svájci és német meccsről, pályára lépési és a válogatott továbbjutási esélyéről beszélt.

A szurkolók bevették Kölnt, folytatás Stuttgartban

Óriási buli és hagyományos közös vonulás a kölni stadionig, a magyar szurkolók ismét megmutatták - VIDEO

„A vereség miatt kevésbé érdekel, hogy betaláltam”

Az Eb-n Svájc ellen góllal bemutatkozó Varga Barna szerint a németek ellen is lehet keresnivalónk.

Rossi: Svájc váratlant húzott ellenünk

A szövetségi kapitány szerint az első félidő ráment a svájciak trükkjére, 2-3 jó teljesítményt látott csak.

Varga gólt fejelt, de kikaptunk Svájctól

Gólkirályunk találata csak a szépítésre volt elég a szünetben már kettővel vezető Svájc ellen az Eb-n.

Varga Barna: három ki-ki meccs vár ránk

A FradiMedia exkluzív tartalmakkal jelentkezik az Európa-bajnokság alatt Németországból.

Panenka a Groupama Arénában panenkázott

Különleges vendéget köszönthettünk 35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk otthonában, a Groupama Arénában.