December hatodikán és december 7-én, szombaton és vasárnap Szombathelyen lesz megtekinthető klubunk országjáró járműve, a Fradi Kamion.
Szombaton 10.00 és 20.00, míg vasárnap 10.00 és 18.00 óra között lesz látogatható a kamion az Adventi Vásárban, a Savaria téren, a Szent Márton utcánál, a Savaria kút előtti területen, ahol a szurkolói kártya regisztráció mellett greenbox fotósátorral is készülünk drukkereinknek. Különleges programmal is készülünk a kilátogatóknak, akik mindkét nap 15.30 és 16.30 között a vontatóval végzett kamionhúzó bemutatót is megtekinthetik.
Megnézhetik továbbá a Fradi Múzeum kiállítását, megismerhetik a Ferencvárosi Torna Club 126 éves dicsőséges történelmét, az érdeklődők közelebbről is megcsodálhatják a klub relikviáit, mint például Nyilasi Tibor cipőjét, vagy az európai kupasorozatok csoportköreiben használt dedikált labdákat.
Emellett a kamion belsejében található Fradi Shop árusítóponton különböző szurkolói kellékek mellett az idei szezon hazai, idegenbeli és harmadik számú Macron meze is megvásárolható lesz majd.
Fontos szurkolói információk az UEFA Európa Liga-találkozónkra szóló voucherek beváltásáról!
Válogatott támadónk a 13. legeredményesebb játékos volt 2025-ben.
A média munkatársai december 9-e, kedd 14.00-ig adhatják le akkreditációjukat.
Ötvös Bence gólja döntötte el a Kisvárda elleni idegenbeli bajnokinkat - VIDEÓ!
Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelte a Kisvárda elleni 1-0-s győzelmet.
Horváth László Api bácsi, Lékai Máté, valamint Barna Kata részesült elismerésben – VIDEÓ!
Az FTC elnöke, Kubatov Gábor köszönetet mondott az olasz cég remek munkájáért - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk nagy csatában egy büntetővel 1-0-ra megnyerte a bepótolt bajonkit.