2024. április 2.
Sztankovics: „Csak egy cél lebeg a szemünk előtt!”
Vezetőedzőnk szerint kemény mérkőzés vár a mieinkre Diósgyőrben.

34-szeres bajnok férfi labdarúgócsapatunk a Mezőkövesd elleni 3-0-s bajnoki győzelmet követően április 3-án, szerdán a DVTK otthonába látogat a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében. Együttesünk az előző két fordulóban a legjobb 32 között a Puskás Akadémiát, míg a nyolcaddöntőben a Debrecent búcsúztatta. A Diósgyőr elleni összecsapás előtt Dejan Sztankovics arról beszélt, labdarúgóinkra ezúttal is nehéz feladat vár.

- A kupában eddig is nehéz mérkőzéseket vívtunk, ez egy teljesen más sorozat, mint a bajnokság, minden csapat tudja, hogy csupán egy esélye van továbbjutni - kezdte vezetőedzőnk. - Az eddigi akadályokat sikerrel vettük, persze voltak nehézségeink, de mindig az utolsókig küzdöttünk, soha nem adtuk fel, és ennek rendszerint meglett az eredménye. Ugyanakkor tisztában vagyunk azzal is, hogy a Diósgyőr komoly játékerőt képvisel, főleg hazai pályán. Vladimir Radenkovics és stábja minőségi munkát végez, és az sem zavarhat meg minket, hogy az előző fordulóban nagyarányú vereséget szenvedtek a bajnokságban. Készen állunk a megmérettetésre, de tudjuk, hogy nem lesz egyszerű dolgunk. Minden sorozatban, így a kupában is a végső győzelemre törekszünk, csak ez a cél lebeg a szemünk előtt, duplázni szeretnénk, nyernünk kell!

Férfi labdarúgás,
MOL Magyar Kupa, negyedöntő
DVTK-FTC
április 3., szerda, 20:00
DVTK Stadion

Ismét 1+1=3 akcióra hívjuk szurkolóinkat!
Ha a Paks és a DVTK elleni meccsünkre jegyet vált, a Kisvárda elleni bajnokira ingyen jöhet el!

Cikkajánló

Stefan Pánikkal bővül a szakmai stáb

Labdarúgócsapatunk új erőnléti edzője évek óta együtt dolgozik Borbély Balázzsal.

Kezdődik a munka!

36-szoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk visszatért a Népligetbe.

Kazahsztán ellen zárja az idényt válogatottunk

Utolsó meccsét Debrecenben vívja meg Marco Rossi csapata, soraiban Gruber Zsomborral és Osváth Attilával.

Joseph sem tudott segíteni csapatán

Labdarúgó világbajnoki felkészülési mérkőzésen Haiti válogatottja előnyről kapott ki Perutól.

Pinte Attila: „Megértem Borbély Balázs döntését”

Magyar bajnok korábbi labdarúgónk bízik volt csapattársában, az FTC új vezetőedzőjében, Borbély Balázsban.

Osváth Attila: Szerintem tudtuk irányítani a mérkőzést

Labdarúgó-válogatottunk idei harmadik meccsén is pályára lépő védőnk értékelte a finnek elleni sikert – VIDEÓ!

Osváth Attila kezdett, a válogatott legyőzte a finneket

Védőnk 45 percet volt pályán, Varga Barnabás két gólja döntötte el a mérkőzést.

Akár 75%-os kedvezmények a Fradi Garázsvásáron

Idén sem múlhat el a nyár a nagy sikerű Garázsvásár nélkül, ahol hatalmas kedvezményekkel vásárolhatnak.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin