
Az FTC elnöke, Kubatov Gábor ankétra hívja az A-típusú szurkolói kártyával rendelkező zöld-fehér szimpatizánsokat a Groupama Arénába. Nagyon fontos, ahogy legutóbb, ezúttal is az Aréna főépületében, a 2. emeleten, zárt térben tartjuk az ankétot! A találkozó célja idén is kizárólag a férfi labdarúgócsapat teljesítményének értékelése.
Időpont
A kezdés időpontja 2024. szeptember 17-én, kedden 18.00 óra, kérjük, érkezzenek időben. Az ankét időtartama másfél óra! Kapunyitás 17.30 órakor.
Helyszín
Szurkolóink a Groupama Aréna főépületének 2. emeletén (a VIP teremben) foglalhatnak helyet érkezési sorrendben. Parkolóhelyet nem tudunk biztosítani (a környéken 18 óráig parkolási díjat kell fizetni).
Beléptetés
Kizárólag a Groupama Aréna főépületének főbejáratán keresztül lehetséges a belépés a szurkolói kártya és egy fényképes, személyazonosításra alkalmas igazolvány együttes felmutatásával! Kapunyitás 17.30-tól.
Meghívottak köre
A Groupama Arénába érvényes A-típusú szurkolói kártyával rendelkező szimpatizánsaink. (Figyelem, az elmúlt évek gyakorlatától eltérően kizárólag azon szurkolóink lehetnek jelen az ankéton, akiknél a kártyakiváltás folyamata során vénalenyomat készült!)
Résztvevők az FTC képviseletében
Kubatov Gábor, az FTC elnöke és Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója.
Korábbi német labdarúgónk az ex-Fradi-csatárral is együtt játszik és mindig naprakész az FTC-ből – INTERJÚ
A 8000. bérletes visszakapja bérlete árát, a többiek között Vespa motort sorsolunk ki!
Újdonsült asszisztensedzőnk, Stephen Glass feleségével együtt már most otthon érzi magát Budapesten – VIDEÓ!
Télen igazolt kapusunk továbbra is a Ferencváros sikereiért fog dolgozni.
Pályaedzőnk helyét az Aberdeen és a Newcastle korábbi játékosa, Stephen Glass veszi át.
Vezetőedzőnk nyaralásáról is beszélt, de szóba kerültek az első edzések és a BL-sorsolás is – VIDEÓ!
Orosz Pál mellett Hajnal Tamás is értékelte a sorsolást.
Az UEFA kisorsolta, hogy mely csapat ellen mérkőzünk meg a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében.