Távozik a Ferencvárosi Torna Clubtól Kady Borges. A brazil középpályással szerződést bontottunk.
Kady Borges 2024 nyarán érkezett klubunkhoz, összesen 27 mérkőzésen lépett pályára zöld-fehérben. Az OTP Bank Liga idei kiírásában 13 találkozón játszott, a Paks és a Fehérvár ellen gólt szerzett, emellett pedig három gólpasszt is kiosztott.
Az UEFA Európa Liga főtábláján mind a nyolc összecsapáson szerepelt, a Dinamo Kijev ellen két gólpasszt jegyzett, míg a Malmö elleni hazai győzelem során szépségdíjas gólt szerzett, amelyet az UEFA a forduló legszebb találatai közé is nevezett.
Kadynak köszönjük a Ferencvárosi Torna Clubért tett erőfeszítéseit, pályafutása további szakaszához sok sikert kívánunk!
Bosnyák válogatott labdarúgónk a Görög Kupa-győztes OFI Krétában tölti a következő bajnoki idényt.
Csehországból érkezik szerb válogatott támadó rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunkhoz.
Veljko Birmancsevics a tavaszi idényben még a spanyol első osztályban szerepelt.
Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója, és Hajnal Tamás sportigazgató nyilatkozott a sorsolás után.
Az Európa Liga ligaszakaszában a két olasz sztárcsapat mellett régi ismerősökkel találkozunk.
Vezetőedzőnk a győzelem és továbbjutás után EZT mondta a csapatnak - VIDEÓ!
A média munkatársai szeptember 4-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.
A Trabzonspor ellen gólt szerző Callum O'Dowda és Dibusz Dénes nem győzte csapatát dicsérni - VIDEÓ!