2023. április 5.
Te is megteszed? „Szedd össze magad!”
Férfi labdarúgócsapatunk Honvéd elleni bajnokiján ismét megmutathatjuk: minden tekintetben zöldek vagyunk!

A Vasas elleni év eleji bajnokinkon már bebizonyítottuk: képesek vagyunk rá! A januári találkozó lefújását követően a Green Kids tagjainak aktív részvételével több fradista szedte össze a szemetet a Groupama Arénában. Most itt az alkalom, hogy ismét megmutassuk: a Fradi-család minden tagja számára fontos közvetlen környezetünk védelme, a fenntarthatóság és a környezettudatos életmód!

Április 22. a Föld Napja. Ebből az alkalomból a dátumhoz legközelebb eső hazai mérkőzés, az OTP Bank Liga 27. fordulójában április 15-én, szombaton 19.30-tól a Groupama Arénában sorra kerülő FTC–Budapest Honvéd bajnoki szünetében, valamint a találkozó lefújása után ismét arra buzdítjuk szurkolóinkat, hogy ne hagyják a lelátón a szemetüket!

Kezdeményezésünk természetesen az egész stadionra kiterjed, nincs kivétel! Mind a nagyközönségi, mind a VIP-vendégeinket arra kérjük, csatlakozzanak az akcióhoz, amelyet a helyszínen önkéntesek és hoszteszek segítségével, szpíkeri tájékoztatással támogatunk. Segítőink ott lesznek a lelátókon és a VIP-szektorokban is, szemeteszsákokat és gumikesztyűket is tőlük kérhetnek majd.

Kérjük tehát szurkolóinkat, hogy csatlakozzanak akciónkhoz, és ne hagyják a lelátón a szemetet! Tegyünk együtt a zöldebb stadionért, egy zöldebb jövőért!

Mind az FTC, mind pedig a Groupama Arénát üzemeltető Sportfive Hungary Kft. működése során kiemelt fontossággal bír a környezettudatos szemléletmód. A Zöld Aréna program keretében eddig többek között elektromos töltőállomásokat, valamint napelemeket telepítettünk a létesítményben, és több sztársportolónk, így például a válogatott labdarúgó, Botka Endre is zöldrendszámos autóval közlekedik.

Meccsnapi aktivitásunk a Football for Climate Justice projekt keretein belül, az Európai Unió Erasmus+ Sport Programjának támogatásával valósul meg.

Jegyinformációk

A Budapest Honvéd elleni bajnokira jelenleg is zajlik a jegyértékesítés, belépőjét megvásárolhatja online a meccsjegy.fradi.hu-n és személyesen a Groupama Aréna jegypénztárában is (H.: zárva, K-P.: 10.00-18.00, Szo.: 9.00-13.00; meccsnapon a mérkőzés kezdetéig, V.: zárva, kivéve meccsnapokon). Ezzel egyidőben továbbra is tart még az 1+1 akciónk. Azon szurkolók, akiknek volt jegye a MOL Fehérvár ellen, és vásárolnak a Budapest Honvéd elleni bajnokira is, azok ajándékba kapják a következő, Kisvárda elleni hazai meccs belépőjét! Ezzel kapcsolatban ITT minden információt megtalál!

Cikkajánló

UEL: Továbbjutás a Ludogorec ellen

Történelmi nemzetközi kupasiker: labdarúgócsapatunk ötven év után újra nyolcaddöntőben!

Három fiatal focistánk kapott profi szerződést

Bucsák Mihály, Czéh Barnabás és Kovács Márk írhatta alá első profi szerződését a Ferencvárossal.

Mutatjuk, mit rejt Franko Kovacevic bőröndje!

Úton-útfélen rovatunk következő szereplője férfi labdarúgócsapatunk csatára, Franko Kovacevic – VIDEÓ!

FTC–Ludogorec: parkolási lehetőség az MVM Dome-nál!

Szurkolóink számára a csütörtöki UEL-meccs idején is elérhető az MVM Dome parkolója.

Høgmo: "Tudjuk, hogy nehéz ebben a stadionban játszani"

Az UEL-mérkőzés előtt a Ludogorec edzője, Per-Mathias Høgmo és a csapat kapusa válaszolt az újságíróknak.

Ötvös Bence: "A lényeg, hogy tovább kell jutni!"

Robbie Keane és Ötvös Bence beszélt várakozásairól a Ludogorec elleni UEL-visszavágó előtt - VIDEÓ!

Fradi Zóna Plusz: Kubatov Gábor beszél az új könyvéről

Február 25-én jelent meg klubunk elnökének Nem mondhatom el senkinek... A harmadik öt év titkai című könyve.

Keane: „Ugyanazt kell nyújtanunk, mint a múlt héten”

Robbie Keane és Mohammed Abu Fani részvételével tartottunk sajtótájékoztatót.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin