5-0-s, kiütéses győzelemmel kezdte az új idényt 35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk a Bajnokok Ligája selejtezőjében. A BL második körének első mérkőzésén a Groupama Arénában a walesi bajnok TNS ellen remekeltek a mieink. A találkozón mali labdarúgónk, Adama Traoré háromszor is betalált a walesi bajnok kapujába.
- Mindig jó úgy tekinteni a jövőbe, hogy jól ment a játék. Ha jól teljesítek, az segíti az egész csapatot és ez a lényeg, egy hajóban evezünk és egy irányba akarunk menni. Ez a legfontosabb, boldog vagyok, hogy három góllal kezdtem a szezont – mondta Adama Traoré. – Egy győzelem mindig lökést ad, jó hangulatban várhatjuk a visszavágót, de ez még csak az út eleje. Szeretnénk emlékezeteset alkotni a Bajnokok Ligájában.
Pascal Jansen játékfilozófiája egyre inkább látszik a csapat játékán.
- A lényeg az, hogy minden elképzelését, taktikai elemét átültessük a gyakorlatba, erre rengeteg időt szánunk, a legapróbb részlet felett sem siklik el a figyelmünk. Pascal Jansent kiváló edzőnek tartom, az általa képviselt szakmai tudás nagy segítségünkre lesz a szezonban.
Támadónk szerint a csapat hangulata kiváló, igazán remek közösséget alkotnak.
- Jól érezzük magunkat egymás között és ez nagyon fontos, a pozitív szemlélet, a győzni akarás, ezek olyan dolgok, amik egy irányba terelnek mindenkit a csapaton belül, mi valóban egy család vagyunk, a pályán és azon kívül is.
Az MLSZ nyilvánosságra hozta Puskás Akadémia elleni meccsünk és a derbi időpontját is.
A média munkatársai augusztus 25-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.
Az FTC védője nem győzte dicsérni csapatát és elmondta, mit kért tőle Borbély Balázs a meccs előtt – VIDEÓ!
A Trabzonspor elleni fantasztikus UEL-siker után vezetőedzőnk értékelte a látottakat.
Férfi labdarúgócsapatunk egygólos előnyből várja a jövő heti, budapesti visszavágót!
Kenan Kodro a visszatérésről, a Real Madrid elleni gólról és jövőbeli terveiről is mesélt – VIDEÓ!
Brazil védőnk mellett Dibusz Dénes is az egyiptomi sztárról és a nagy kihívásról beszélt - VIDEÓ!
A Trabzonspor elleni UEL-rájátszás előtt vezetőedzőnk és Kenan Kodro mondta el várakozásait.