2019. október 19.
Sergei Rebrov: „Tudom, hogy javulnunk kell”
Vezetőedzőnk a győzelem ellenére sem volt mindennel elégedett az Újpest elleni mérkőzésen.

Mint arról korábban beszámoltunk, magyar bajnoki címvédő labdarúgócsapatunk Franck Boli góljával 1-0-ra legyőzte az Újpestet a labdarúgó NB I 9. fordulójának szombat esti mérkőzésén, így új klubrekordot állított fel azzal, hogy sorozatban 41. hazai bajnoki mérkőzésén sem talált legyőzőre. A derbit követően vezetőedzőnk, Sergei Rebrov értékelt.

- Tudjuk, hogy ez a mérkőzés sokat jelent a szurkolóknak, fontos három pontot gyűjtöttünk. Nem vagyok elégedett a támadójátékunkkal, a játékosaim valószínűleg nagyon a végeredményre koncentráltak, szerették volna megnyerni ezt a meccset. Támadójátékban javulnunk kell, ha tehettem volna, valamennyi csatárunkat lecseréltem volna szombat este.

Újságírói kérdésre válaszolva Sergei Rebrov elmondta, milyen nehézségek befolyásolták a csapat összeállítását.

- Néhány játékosom nem 100 százalékos állapotban tért vissza a válogatott szünetről, ráadásul az Újpest elleni meccs előtt kiesett három védőnk, így olyan védősorral kellett játszanunk, amelyet korábban nem próbáltunk. Nem voltam boldog a padon, amikor a szurkolók fütyültek a második játékrészben, tudom, hogy javítanunk kell bizonyos dolgokon.

Magyar bajnoki címvédő együttesünkre a bajnokságban újabb rangadó vár, jövő vasárnap ugyanis a MOL Fehérvár FC látja vendégül a Ferencvárost. A fehérvári fellépés előtt az UEFA Europa League csoportkörében is idegenbe utazunk, csütörtökön a CSZKA Moszkva vendégei leszünk.

Labdarúgó NB I, 9. forduló

FTC–Újpest 1-0 (1-0)

Budapest, Groupama Aréna. Játékvezető: Bognár Tamás.

Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic – Haratin, Sigér – Zubkov, Isael (Skvarka, 61.), Tokmac (Ihnatenko, 70.) – Boli (Sihnevich, 89.). Vezetőedző: Sergei Rebrov

Újpest: Banai – Balázs B., Ristevski, Heris, Pauljevic – Onovo, Sankovic (Szakály, 74.) – Nwobodo, Zsótér (Bjarnason, 74), Simon K., Feczesin. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic

Gólszerző: Boli (23.)

Sárga lap: Botka (54.), illetve Nwobodo (18.), Onovo (26.)

Cikkajánló

Győzelem és rekorddöntés a derbin

Labdarúgócsapatunk 1-0-ra verte az Újpestet az NB I 9. fordulójában, ezzel új klubcsúcsot állított fel.

Csukics: „Kikaptunk a derbin, hazamentem és zokogtam”

Életkép egy szerb kisváros poros utcáin, eszmélés a vesztes derbi után, a Fradi az élet – INTERJÚ!

32 fokból 10 fokba! Jégkádteszt az edzőtáborban

A játékosok azonnal kipróbálták a jéghideg vizet, és kiderül, milyen jótékony hatása van a kezelésnek - VIDEÓ!

Kőkemény edzések és sok nevetés a csapatépítőkön

Már az első edzéseken érkeztek a bombagólok és a védések labdarúgócsapatunk ausztriai edzőtáborában – VIDEÓK!

Változott az első ausztriai edzőmeccsünk időpontja

Együttesünk az eredeti tervnek megfelelően vasárnap, ám fél órával később kezd az azeri FK Sabah ellen.

Indul a voucherek értékesítése az UEL-selejtezőre!

Kísérje el labdarúgóinkat az idény első tétmeccsére. Fontos szurkolói információk a voucherek beváltásáról!

Joseph kezdő volt, Haiti vereséggel búcsúzott a vb-től

Az FTC játékosa oroszlánrészt vállalt a marokkóiak elleni első gólból, végül 83 percet játszott.

Indul a jegyértékesítés a Vojvodina elleni UEL-meccsre

Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin