2019. november 5.
Újabb játékosunkat hívták be a válogatottba
Miha Blazicra ezúttal is számít Szlovénia szövetségi kapitánya.

Háromszoros szlovén válogatott hátvédünk, Miha Blazic is meghívót kapott Matjaz Kek szövetségi kapitánytól. Védőnk együttese az Európa-bajnoki selejtezők utolsó fordulóiban Lettország és Lengyelország ellen játszik. Két fordulóval a selejtezősorozat befejezése előtt a szlovén együttes esélye csupán matematikai a kvalifikációra, hátránya öt pont a még kijutást érő második helyen álló Ausztria mögött.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Fradiból hétfőn magyar válogatott meghívót kapott kapusunk, Dibusz Dénes, csapatkapitányunk, Lovrencsics Gergő és Varga Roland is.

Három Fradi-játékos a válogatott keretében

Marco Rossi szövetségi kapitány kihirdette legfrissebb válogatott keretét.

Érdemes időben kiérni a csütörtöki csoportkörös meccsre

Csütörtökön 19.00-kor kinyitnak a Groupama Aréna kapui, hangolódjunk közösen a nagy mérkőzésre!

Vegyél jegyet Varga Roliéktól! Legyen telt ház!

November 5-én, kedden délután négy labdarúgónkkal találkozhatsz a Groupama Aréna jegypénztáránál!

A kulisszák mögött – íme, a Groupama Aréna újdonsága

Werkfilm, Fradi tészta-készítés, gyorskorisunk családi története és vívótehetségünk a Fradi TV-ben!

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!