
Bajnok és kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk a 2022-2023-as idény első derbijét vívja szeptember 4-én, vasárnap 17.30-tól a Szusza Ferenc Stadionban. Az idegenbeli mérkőzésen is számítunk szurkolóink támogatására, akiknek az utazásában a klub ezúttal is segít.
Az Újpest-FTC találkozót a drukkerek gyalogos felvonulása előzi meg, amelyhez a szurkolói gyülekezés vasárnap 12.00 és 13.00 óra között történik majd a Groupama Aréna regisztrációs irodája előtt. A meccs helyszínére innen a BKK különjárataival jutnak majd el szurkolóink, akiket a buszok Újpest Városkapuig, a Temesvári utcáig szállítanak, innen indul majd el a gyalogos felvonulás 14.30-kor és a vonuláson résztvevők nagyjából 15.30-ra érkeznek majd a Szusza Ferenc Stadionhoz. A külön buszok 13.10-kor, 13.20-kor, 13.30-kor és 13.40-kor indulnak kettesével, rendőri kísérettel.
Azok a szurkolóink, akik nem vesznek részt a mérkőzés előtti vonuláson, szintén igénybe vehetik a BKK különjáratait, melyek 15.30-16.00 között a Groupama Aréna regisztrációs irodájától és a Pólus Centertől is indulnak. Ezek a buszok egyből a Szusza Ferenc Stadion vendégszektorához viszik a drukkereket!
A mérkőzést követően a visszaút szintén a BKK különbuszaival történik, az első járat a Pólus Centerhez indul majd, a többi 12 db pedig a Groupama Arénához.
Jó szurkolást! Hajrá, Fradi!
A brazil támadó 38 tétmérkőzésen 14-szer volt eredményes a Ferencvárosban.
Brazil futballistánk alig várja, hogy tétmérkőzésen is bemutatkozzon a Ferencvárosban – INTERJÚ!
Férfi labdarúgócsapatunk szabad délutánt kapott, a játékosok pedig meg sem álltak a hegy tetejéig – GALÉRIA!
A BL-selejtező második fordulójának visszavágóját július 30-án, 20.00-tól rendezik a Groupama Arénában.
Fiatal védőnk kölcsönben a finn élvonalban szereplő AC Oulu együttesében folytatja pályafutását.
Kristoffer Zachariassen döntötte el a cseh FC Trinity Zlín elleni felkészülési találkozót – VIDEÓ!
Az ausztriai edzőtáborban Zachariassen gólja döntött a javunkra a csehek ellen 1-0-ra megnyert...
26 éves saját nevelésű kapusunk kölcsönben a DVSC-nél tölti a 2025/26-os szezont.