
Május 14-én, szerdán 19.00-kor kezdődik a MOL Magyar Kupa döntője, amely során 35-szörös bajnok és 24-szeres kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk a Paks ellen mérkőzik a fináléban a Puskás Arénában. A mérkőzés kapcsán módosul a Groupama Arénában található Fradi Shop nyitvatartása.
Május 13., kedden a Fradi Shop 10.00 és 15.00, míg az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban lévő Fradi Bolt 14.00 és 19.00 között lesz nyitva. Egy nappal később, szerdán, a Fradi Shop zárva lesz, míg a Fradi Bolt továbbra is 14.00 és 19.00 között várja az érdeklődőket. A kupadöntő másnapján, május 15-én, csütörtökön a Fradi Shop és a Fradi Bolt is 14.00 és 19.00 között várja a szurkolókat. Az elkövetkezendő napokban online webáruházunkban, a shop.fradi.hu-n zavartalanul vásárolhatnak.
Ugyanakkor a MMK-Döntő napján, a Puskás Arénánál több kitelepüléssel is várja szurkolóinkat s Fradi Shop. Kitelepüléseink a kapunyitástól elérhetőek lesznek, 17:00 és 22:00 óra között a következő helyszíneken vásárolhatják meg szurkolóink a legnépszerűbb Fradi-termékeket: A D kapunál található minibusznál, az F kapunál található kamionnál, az első emeleten kialakított Fradi Shop árusítóponton, valamint a VIP szektorhoz tartozó árusítópontnál.
A Fradi Zóna Plusz adásában labdarúgócsapatunk legfrissebb igazolásával, Jonathan Levivel beszélgetünk.
36-szoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk tagjai kedden a fizikai tesztet teljesítették - VIDEÓ!
Svéd szélsővel erősített 36-szoros bajnok férfi labdarúgócsapatunk.
A július 26-i hétvégén kezdődik az NB I új idénye, 2026. május 16. a 33. forduló hivatalos játéknapja.
36-szoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk visszatért a Népligetbe – VIDEÓ!
Klubunk legendája továbbra is a kis Fradi, a Soroksár vezetőedzőjeként dolgozik.
Az évforduló alkalmából megkoszorúztuk egykori legendánk szobrát a Groupama Arénánál.
Klubunk a Duna-korzón, az 54. pavilonnál várja az érdeklődőket a 96. Ünnepi Könyvhéten.