2020. január 15.
Videós összefoglaló a Bielefeld elleni mérkőzésről
Videón harmadik edzőmérkőzésünk legfontosabb eseményei, helyzetei.

Labdarúgócsapatunk spanyolországi edzőtábora harmadik felkészülési mérkőzésén a német másodosztály éllovasával, az Arminia Bielefelddel játszott 0-0-s döntetlent. Íme, a mérkőzés legfontosabb eseményei.
(fotó: Molnár Ádám)

Döntetlent játszottunk a Bundesliga 2 listavezetőjével

Helyzetek voltak, gólok azonban nem együttesünk harmadik spanyolországi edzőmérkőzésén.

Vécsei: „Nagy lesz a konkurenciaharc, de ez motivál!”

Friss igazolásunk, Vécsei Bálint eddigi pályafutásáról, a válogatottról és az ambícióiról is mesélt – VIDEÓ!

Otigba: „Megerősödtem, már bármi jöhet!”

Otigba Kenneth hosszú kihagyás után már a visszatérés küszöbén áll.

Lodicót figyeltük a délutáni edzésen

Újdonsült argentin játékosunk több szép megmozdulást is bemutatott a hétfő délutáni edzésen.

Járd körbe edzőtáborunk helyszínét - videó

Látványos videón mutatjuk meg csodaszép spanyolországi szállásunkat, ahol kéthetes edzőtáborunkat töltjük.

Videós összefoglaló az Union Berlin elleni meccsről

A mérkőzés helyzetei és találatai, köztük Isael, valamint Lodico első, Fradi-mezben lőtt gólja.

Videón a Genk elleni mérkőzés összefoglalója

A három gólt és az összes helyzetet láthatják szurkolóink az FTC-Genk (1-2) mérkőzésről.

Válogatott napok: Íme, az FTC-futballisták programja

Eb-pótselejtezők és felkészülési mérkőzések is várnak játékosainkra.