2024. május 8.
Zajlik a licit a DVSC elleni dedikált meccslabdákra
Abena első góljának labdája 80 ezer forintnál jár.

Mint megírtuk, drukkereink szerda éjfélig licitálhatnak a DVSC elleni 5-1-es győzelem dedikált meccslabdáira. Abena első góljának labdája 80 ezer forintnál jár, míg második találatának, valamint Varga Barnabás, Adama Traoré és Abu Fani dedikált labdája továbbra is 55 ezer forintos kikiáltási áll.

Ajánlataikat az arveres@fradi.hu e-mail címre küldhetik el a mérkőzést követő harmadik munkanapon éjfélig. Az árverés állását a találkozó után minden nap közzétesszük a fradi.hu-n. A meccslabdák kikiáltási - egyben bolti - ára 55 ezer forint!

A licitekből befolyó nettó összeget az FTC klubalapítványa, az Albert Alapítvány kapja.

„A vereség miatt kevésbé érdekel, hogy betaláltam”

Az Eb-n Svájc ellen góllal bemutatkozó Varga Barna szerint a németek ellen is lehet keresnivalónk.

Rossi: Svájc váratlant húzott ellenünk

A szövetségi kapitány szerint az első félidő ráment a svájciak trükkjére, 2-3 jó teljesítményt látott csak.

Varga gólt fejelt, de kikaptunk Svájctól

Gólkirályunk találata csak a szépítésre volt elég a szünetben már kettővel vezető Svájc ellen az Eb-n.

Varga Barna: három ki-ki meccs vár ránk

A FradiMedia exkluzív tartalmakkal jelentkezik az Európa-bajnokság alatt Németországból.

Panenka a Groupama Arénában panenkázott

Különleges vendéget köszönthettünk 35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk otthonában, a Groupama Arénában.

„A támadóink egyéni képessége dönthet Svájc ellen”

A Fradi korábbi BL-hőse, a Svájcot is megjáró Vincze Ottó szakértett a szombati Eb-csoportmeccs előtt.

Eb2024: "Varga és Szoboszlai góljával győzünk"

Kölnben 15 órától rendezik első Eb-csoportmeccsünket Svájc ellen, drukkerekkel beszélgettünk - VIDEÓ

Rossi: most főszereplők szeretnénk lenni az Eb-n

A magyar labdarúgó-válogatott megtartotta a Svájc elleni Eb-csoportmeccs előtti sajtótájékoztatóját Kölnben.