2020. július 27.
Zöld, fekete, fehér: megérkezett az új idegenbeli mez!
Július 27-től személyesen és online is kapható címvédő férfi labdarúgócsapatunk legújabb meze!

Zöld, fekete és fehér: a legutóbbi két idényben használt hófehér-arany szerelést ilyen színösszeállítású garnitúra váltja, amikor Sergei Rebrov vezetőedző csapata idegenben szerepel. Nem véletlenül választottuk ezeket a színeket, a feketével szurkolóinknak szerettünk volna kedvezni, hiszen legújabb mezünk nektek készült!

A mez dizájnját a Ferencvárosi Torna Club a Nike-val közösen alkotta meg. A 2020/22-es időszakra szóló szerelés egyik újdonsága, hogy a harmincadik bajnoki cím tavalyi elhódításával kiérdemelt három csillag már nem gúlában tornyosul a címer fölött, hanem szimmetrikusan helyezkedik el. A felső a legmodernebb technikával készült. A Nike Dri-fit magas minőségű, mikroszálas poliészter anyaga az izzadtságot a mez külső felületére vezeti ki, ahol az gyorsan elpárolog.

Az új idegenbeli mez július 27., hétfő 14 órától a hazai dresszel azonos áron megvásárolható szurkolói és mérkőzés változatban is online, a shop.fradi.hu-n és személyesen a Groupama Arénánál található Fradi Shopban is!

Cikkajánló

Fradi Zóna Értékelés Live a DVSC elleni bajnokin

Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.

Keane: „Kell a két győzelem és utána jöhet a pihenő!”

Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.

10 nemzetközi győzelem, Keane beérte Nyilasit és Blumot

Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.

FTC-DVSC: 50 %-os meccsnapi áresés

2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.

„Tudtuk, hogy ez egy nagyon fizikális meccs lesz”

Callum O’Dowda elmondta, Stephen Glass is segítette gólpasszában – VIDEÓ!

Jön a Fair Nap a DVSC elleni bajnokinkon

A Groupama Biztosító támogatásával vasárnap különleges programokon vehetnek részt a meccsre érkezők.

Európa szűk elitjében a Ferencváros

A három európai kupasorozatban összesen csupán nyolc csapat van, amelyik veretlenül menetel.

Gróf hatalmas bravúrja a forduló védései között

Az FTC kapusának 87. percben bemutatott, győzelmet érő hárítása az UEFA figyelmét sem kerülte el – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin