2019. március 23.
Hiába fordítottunk, döntetlen a ZTE ellen
Labdarúgócsapatunk felkészülési mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszott a ZTE ellen.

NB I-es listavezető labdarúgócsapatunk a válogatott szünet alatt a másodosztályú ZTE ellen játszott háromszor harmincperces edzőmérkőzést.

Az első lövés ellenfelünkhöz fűződik, ám a próbálkozás jócskán elkerülte a kaput, majd Bőle se tudott pontosat lőni. A kevés helyzet után a 25. percben Holczer rossz passza után Farkas szerzett vezetést a ZTE-nek.

A mérkőzés második harmadában Bőle és Petrjak is próbált veszélyt teremteni a tizenhatoson belül, Takács először fejjel, később egy szöglet után lábbal is veszélyeztetett. A 43. percben Bőléről Isaelhez pattant a labda, az életerős lövés azonban a felső lécet találta el. Hét perccel később Lanzafame is fejelhetett helyzetben, de Zöldesi hárított. A 60. percben aztán Petrjak jobb oldalról érkező beadását Lanzafame fejelte közelről a kapuba, ezzel egalizáltunk.

A meccs utolsó szakaszának 10. percében Bőle szöglete után Haratin fejelt fölé. A 74. percben Gorriaran ívelt be Isaelhez, aki védője mellett megtartotta a labdát, majd a kapuba gurított, ezzel már mi vezettünk. Novák egyedül törhetett előre, de nagy helyzetben csak a kapufát találta el. Kilenc perccel a vége előtt Novák már eredményes tudott lenni távolról, ezzel újra egyenlő lett az állás. Több minden már nem történt, így 2-2 lett a vége.

FTC-ZTE 2-2
FTC: Holczer (Varga Á., 47.) – Botka, Takács, Spirovski (Buzás, 61.), Bőle – Haratin (Könczey, 78.), Wilmots (Gorriaran, 31.) – Isael (Pócsik, 78.), Tokmac, Petrjak – Lanzafame
Gól: Lanzafame (60.), Isael (74.) illetve Farkas (25.), Novák (81.)

„Az anyám!”: Dibusz és az FTC ajándéka Bodrogi Gyulának

A Nemzet Színésze nemrég ünnepelte 90. születésnapját, klubunk pedig emlékezetes ajándékkal lepte meg – VIDEÓ!

Botka Varga Barnabásnak adott tippeket, de megfogadta?

Focistáink ismét fát ültettek a Budakeszi Vadasparkban, ahol Dibusz Dénes kisfia ismét ellopta a showt – VIDEÓ

Sajtóakkreditáció a DVSC elleni bajnokira

A sajtó munkatársai május 2., csütörtök 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat a vasárnapi bajnokira.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!