A Fradi Média kamerái két új játékosunkat követték az első spanyolországi tréningen.
Kedden kora este megérkezett labdarúgócsapatunk edzőtábora helyszínére.
Labdarúgócsapatunk kedd reggel még edzett egyet a Népligetben, mielőtt útnak indult volna Benidormba.
A mieink busszal Bécsbe mennek, majd onnan repülővel indulnak tovább Spanyolországba. Az úti cél: Benidorm.
Szombaton már kifejezetten az azeri bajnokra készült futballcsapatunk az edzőtáborba - VIDEÓ!
Kondival kezdődött, majd a pályán a beadásokkal és a befejezésekkel folytatódott az edzőtábori munka.
Izzadás, ütközések és futball - Borbély Balázs vezetőedző meghajtja a játékosokat - VIDEÓ!
Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!