2019. május 17.
Bajnoki ünneplés az Újpest 5-0-s legyőzésével!
Futsalcsapatunk az Újpest 5-0-s kiütésével ünnepelte bajnoki címét!

Csapatunk már bajnokként várta a találkozót, ennek megfelelően kicsit álmoskás volt a találkozó, és sokáig nem is tudtuk megszerezni a vezetést. Egészen a 15. percig, amikor Roni Ribeiro remek felpasszára Szabó Zsolt fordult rá, majd ballal nagy gólt lőtt (1-0).

Több találat nem is esett a második félidőben, 25. percben azonban Graeser Krisztián buktatta Temesi Norbertet, a büntetőt pedig Soltész István váltotta gólra (2-0). Hét perccel később Roni maga is betalált, ezzel eldőlt a mérkőzés (3-0).

A gólok sorának azonban nem volt vége, Soltész ismét betalált, majd egy gyönyörűen lejátszott, öt a négyes támadás végén Temesi is gólt lőtt (5-0). Ezzel ebben a szezonban mind a négyszer legyőztük az Újpestet, majd jöhetett a bajnoki cím ünneplése!

A szezon azonban ezzel még nem ér véget számunkra, mert a feljutásért még meg kell küzdenünk az ETO-val, amellyel oda-visszavágós párharcban döntjük el az NB II bajnoki címét. A párharc győztese feljut az élvonalba, míg a második helyen végző csapat osztályozót játszik az NB I utolsó előtti helyezettjével.

FÉRFI FUTSAL NB II KELETI CSOPORT, FELSŐHÁZ, 32. FORDULÓ
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA - ÚJPEST FC-220 VOLT
Elek Gyula Aréna, 1000 néző V: Juhász, Janitz, Urgyán
FTC: Tóth Gy. - Szabó, Roni, Cseri, Temesi - Bajusz (k), Soltész, Jenei, Bederna, Dávid, Bertalan. Vezetőedző: Felipe Matos
ÚJPEST: Graeser - Hidalgo, Kavalecz, Horváth L., Matyó - Tóth M. (k), Gyárfás, Vadászi, Ángyán, Nagy Zs., Péter. Vezetőedző: Póta Balázs

Háromszor is vezettünk, de végül vereséget szenvedtünk

Férfi futsalcsapatunk vereséget szenvedett a Rubeola FC vendégeként.

Rengeteg helyzetünk volt, mégsem nyertünk Nyírgyulajon

Férfi futsalcsapatunk lenyűgözően játszott bajnoki riválisával, de végül 3-2-re kikapott.

13 gólos meccs és továbbjutás a Magyar Kupában

NB I-es futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de hozta a kötelezőt a REAC ellen a Magyar Kupa 1. fordulójában.

Öt gól és szép győzelem a tavalyi bronzérmes ellen

A háromhetes bajnoki szünet után 5-1-es győzelemmel tért vissza futsalcsapatunk.

Fiatal csapattal szép győzelem idegenben!

Hiába volt rengeteg hiányzónk, futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Kecskemét otthonában.

Kockáztattunk, vereség lett a vége

Futsalcsapatunk nagyon fájó vereséget szenvedett hazai pályán a DEAC-tól.

Drámai meccsen 8 gólos döntetlent játszottunk

A Dunaferr 4 másodperccel a vége előtt jutott büntetőhöz, azzal egyenlített futsal csapatunk ellen.

Közel volt a bravúr a bajnoki címvédő otthonában

Férfi futsalcsapatunk 6-4-es vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Berettyóújfalu otthonában.