Percről percre közvetítés futsalcsapatunk DEAC elleni, idegenbeli mérkőzéséről!

FÉRFI FUTSAL NB I, 15. FORDULÓ
DEAC - FTC-FISHER KLÍMA 1-3 (1-2)

DESOK Sportcsarnok
DEAC: Krajcsi - Szentes Bíró, Tóth A., Kántor, Szabó L. - Dobi (k), Somogyi, Nyeste, Rácz, Haraszti, Varga D., Békési. Vezetőedző: Elek Gergő
FTC: Tóth Gy. - Cseri, Öreglaki, Fekete, Hosszú - Bajusz (k), Rábold, Büki, Dávid, Fülöp, Bognár, Lőrincz, Jenei. Vezetőedző: Madarász János
Gól: Tóth A. (7.), ill. Büki (11.), Fekete (13.), Hosszú (29.)

Összefoglaló ITT!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

40. perc: meg is van!!! Vége a mérkőzésnek! Nagyon fontos mérkőzésen nagyon megérdemelt győzelmet arattunk, ezzel már a felsőházban vagyunk!

40. perc: kapufa ezúttal nálunk is, Kántor lőtte, 40 másodperc vissza, mi kértünk időt, ennek már meg kell lennie!
39. perc: Bognár meglőtte a hetedik kapufánkat is! Majd ismét kivédekeztünk két öt a négyes helyzetet.
38. perc: Bognár került ziccerbe, Krajcsi mentett megint hatalmasat, majd Tóth jött ki remekül a kapujából, nagyot mentett.
38. perc: nálunk a labda, így nem tud öt a négyezni a DEAC.
37. perc: Büki passza után Bognár lőtt centikkel mellé.
36. perc: időt kért a DEAC, majd már kapusát lehozva öt a négyezik, de remekül védekezünk.
35. perc: újabb fault nálunk, már négynél járunk, továbbra is öt a négyeznek a hazaiak.
35. perc: Krajcsi lábbal is jó, vele öt a négyezik a DEAC.
35. perc: Rábold kapott sárgát.
35. perc: Szabó közeli lövését hatalmas bravúrral védte Tóth!
34. perc: Öreglaki kísérletét is védte Krajcsi, majd Golyó az alapvonalról is próbálkozott, de a labda elgurult keresztben a kapu előtt.
33. perc: Krajcsi ezúttal Büki lövését hárította lábbal.
33. perc: megint ugyanaz a forgatókönyv, Hosszú remekül teremtett gólhelyzetet magának, Krajcsi azonban nagyot védett.
32. perc: Hosszú lövését védte Krajcsi, majd a szöglet után ismét ő lőtt kapásból, a labda megpattant egy védőn, és centikkel fölé szállt.
32. perc: Kántor hozta a DEAC kontráját, majd remekül indította Vargát, aki közelről tüzelt, Cseri hatalmasat mentett!
31. perc: Fülöp aztán hátul is remekelt, nagyot mentett utolsó emberként.
31. perc: Fekete tartotta meg ismét remekül a labdát, majd Fülöp elé készített, aki hatalmas kapufát lőtt. Ez már a hatodik volt...
31. perc: nagy helyzet most a mi kapunk előtt is, Tóth lőtt keresztbe centikkel mellé.
30. perc: Öreglaki felívelése után Fekete fordult kapura, Krajcsi védett.

29. perc: GÓÓÓÓL!!! CSAK BEMENT MÁR!!! Gyönyörű labdaszerzés HOSSZÚTÓL, aki el is ment a labdával a bal oldalon, majd parádés mozdulattal pörgetett Krajcsi felett a kapuba. Nagyon érett, be is ment végre, 1-3!!

29. perc: megint lőtt Rábold, megint védett Krajcsi.
28. perc: Rábold remek passza Bükinek, aki ismét nagyszerűen oldotta meg centerben, lövése azonban Kántorról szögletre ment.
28. perc: Rábold lövését védte ismét Krajcsi.
27. perc: Büki húzta le Ráboldnak a labdát, óriásit mentettek előle az utolsó pillanatban.
27. perc: Büki egy csel után jobbal is lőtt, Krajcsi védett.
27. perc: Kántor lőtt éles szögből kevéssel mellé.
27. perc: Nyeste pörgette el a labdát Bognár mellett, aki utolsó emberként még a félpályánál buktatta, sárga lapot kapott.
26. perc: Rábold éles szögből, Fekete közelről próbálkozott, Krajcsi két újabb bravúrral tartotta meccsben csapatát.
25. perc: Rábold a remek labdaszerzése után Feketéhez játszott, majd vissza is kapta (volna) a labdát, de egy kicsit mögé jött, Krajcsi így védeni tudott.
24. perc: hosszú idő után a DEAC is veszélyeztetett, Tóth Attila volt ismét a tettes, Tóth Gyula nagyot védett lábbal.
23. perc: Büki teremtett megint ziccert, ezúttal Fülöpnek, de nem tudott betalálni.
21. perc: még mindig csak a második játékrész első percének eseménye: Hosszú lőtt kevéssel fölé.
21. perc: Büki remek szólója, a nehezén már túl volt, de végül Krajcsi nagyot védett.
21. perc: ezúttal ellenfelünk kezdett agresszívabban, de mienk volt az első veszélyes lövés, egy szögletet követően Hosszú lőtt félfordulatból kapura.
21. perc: elkezdődött a második félidő!

Sokáig nem jött a gól, lőttünk összesen öt kapufát is, de sikerült fordítanunk.

20. perc: véget ért az első félidő, 2-1-es előnnyel mehetünk szünetre!
20. perc: Büki tartotta meg nagyszerűen a labdát, majd lehúzta Ráboldnak, aki kevéssel lőtt mellé.
19. perc: mi meg közben megrúgjuk az ötödik kapufánkat is, Ráboldnak nem volt megint szerencséje!
19. perc: jókora szerencsével kerültek helyzetbe a hazaiak, de Jenei figyelt, és nagyot mentett. A hazaiak a góljuk óta nem tudtak kialakítani ziccert.
16. perc: három lövést húztunk egymás után gyorsan a DEAC kapuja felé, Öreglakié volt a legveszélyesebb, de mindhármat megúszták a hazaiak.
15. perc: Cseri kiváló labdaszerzése után Bognár került ziccerbe, de Krajcsi védett, majd a szögletet követően Büki járt közel a harmadikhoz, de nem változott az eredmény.

Jobbak vagyunk, jobban is játszunk, de ez az ősszel is így volt, különösen az első félidőben, úgyhogy nagyon kell még figyelnünk!

13. perc: GÓÓÓL!!! VEZETÜNK! Hosszú adott remek labdát Fülöpnek, aki nagyon harcos volt, és remekül játszott át a hosszún érkező FEKETÉNEK, akinek a lövése a bal alsóba csorgott, 1-2!

11. perc: GÓÓÓL!!! Csak megvan! Nagyon érett már... Megint a Bognár-BÜKI páros hozta össze, utóbbi estében lőtt nagy gólt a léc alá, 1-1!!

11. perc: megint kapufa! Rábold ment el remekül a bal oldalon, megverte a védőjét, majd lőtt, de a lécet találta el. Bognár ismétlését pedig Krajcsi védte.
8. perc: Öreglaki a labdaszerzése után a bal oldalról keresztbe lőtt Fekete felé, egy hazai védő blokkolt, majdnem öngól lett belőle.
7. perc: ez sincs bent! Fülöp felpassza után Fekete nagyszerű centerjátékkal fordult kapu felé, lövése azonban Krajcsi fejét találta el. Majd nagyon sportszerűen elnézést kért a hazaiak kapusától.
7. perc: Fekete szögletére érkezett remekül Jenei, de centikkel mellélőtt.

7. perc: vezet a DEAC, hiába játszunk jobban, egy megpattanó lövéssel a hazaiakhoz került az előny, Tóth Attila révén, 1-0.

6. perc: majdnem ott van! Büki és Rábold játszott össze parádésan, utóbbi első lövését Krajcsi védte, a második pedig kapufa lett!
6. perc: egy szép Hosszú-csel után Bükihez került a labda, de nem tudta visszapasszolni Hosszúhoz, Krajcsi mentett ismét nagyot.
5. perc: remek Tóth-kidobás után Rábold került ismét ziccerbe, de az oldalhálóba lőtt.
5. perc: itt az első ziccerünk, Rábold egy szép csel után éles szögből lőtt jobbal, Krajcsi nagyot védett.
3. perc: elengedtek egy hazai kezezést a bírók, amiből kontrázhatott a Debrecen, Békési lövését bravúrral védte Tóth.
3. perc: az előző fordulók egyik legjobbja, Bognár Bence sérüléssel bajlódi, de tudta vállalni a játékot, nem kezdett, de hamar be is szállt, és rögtön ziccerbe került, de hárított a hazai kapus.
2. perc: közvetett szabadrúgáshoz jutott az ötösünknél a DEAC, miután a játékvezetők úgy látták, hogy nem az ellenféltől került vissza hozzánk a labda, és hátrapasszoltuk Tóth Gyulához. Veszélyes volt a DEAC figurája, de megúsztuk kapott gól nélkül.
2. perc: azonnal magunkhoz vettük az irányítást, de veszély még nem alakult ki.
1. perc: elkezdődött a mérkőzés!

Pályán a csapatok, hamarosan kezdünk!

Nemcsak előzni szeretnénk, az őszi meccset is feledtetni. Kezünkben volt a találkozó, 3-0-ra is vezettünk, az utolsó három percben azonban fordítottak a debreceniek, és nyertek. Egyébként is mumusunk a DEAC, de amikor nyertük ellene, az éppen a cívisvárosban volt. Ma is nagyon kell a három pont!

Csapatunk a hatodik helyről várja a mérkőzést, és az egy ponttal előttünk, már felsőházi rájátszást érő pozícióban lévő DEAC-hoz látogatunk. Nagyon fontos mérkőzés ez négy fordulóval az alapszakasz vége előtt!

Köszöntjük kedves olvasóinkat, élő, szöveges tudósítást adunk futsalcsapatunk DEAC elleni, idegenbeli bajnokijáról!

Együttműködés a BioTech USA-val

Futsalcsapatunk együttműködési megállapodást kötött a BioTech USA-val.

7-1-es győzelem - 9 év után újra a felsőházban!

Futsalcsapatunk 7-1-re legyőzte a Nyírgyulajt, ezzel a negyedik helyen végzett az alapszakaszban!

Őrült, tizenkétgólos meccsen játszottunk döntetlent!

Futsalcsapatunk 6-6-os döntetlent játszott Veszprémben, így még nincs meg a felsőház.

Rábold mesternégyese után újabb fontos győzelem

A Kecskemét legyőzésével ismét egy lépéssel közelebb kerültünk a felsőházhoz.

Rendkívül fontos három pontot szereztünk Debrecenben!

Futsalcsapatunk nagyon fontos mérkőzésen nyert 3-1-re a DEAC otthonában, így már a felsőházban van.

Remek második félidő, nagyon fontos győzelem!

Futsalcsapatunk nagyon fontos siker ért el Dunaújvárosban a felsőházért folytatott harcban!

Nagyon közel volt a csoda Madarász János debütálásán

Futsalcsapatunk hatalmasat küzdött a listavezető Berettyóújfalu elleni mérkőzésen, de kikapott.

Új tréner a csapat élén, Madarász János a vezetőedzőnk!

Futsalcsapatunk irányítását a játékosként és edzőként is sikeres Madarász János veszi át Roni Ribeirótól.