2020. július 31.
Döntetlen az első felkészülési mérkőzésen
A kemény alapozás közepette lejátszottuk első edzőmérkőzésünket, 4-4-es döntetlenre végeztünk a BAK-kal.

Madarász János vezetésével kemény alapozás közepén vannak futsalosaink, ám csütörtök este a játéké volt a főszerep. Ellenfelünk fiókcsapatunk, a Budapesti Atlétikai Klub volt, amely az első öt percben még gól nélkül tudott tartani minket, ám aztán Bognár Bence révén megszereztük a vezetést (1-0).

Nem sokkal később Büki Baltazár duplázta meg az előnyünket (2-0), majd ellenfelünk gyakorlatilag az első veszélyes támadásából szépíteni tudott, egyik korábbi játékosunk, Németh Gábor találatával (2-1).

A 2x40 perces mérkőzés szünetéig növelni tudtuk a nyomást és előnyünket is, Milavecz Kevin egy remek egyéni villanással megszerezte első Fradi-gólját (3-1), és Bognár Bence is újfent eredményes tudott lenni (4-1).

A második félidőre már jobban kijött rajtunk az előző napok kemény munkája okozta fáradtság, ezt pedig lelkes ellenfelünk ki tudta használni. Előbb Lőrinczy Soma, majd Nagy Tamás is bevette a kapunkat (4-3).

Ezt követően sokáig maradt ez az állás, újabb nagy helyzeteket tudtunk kialakítani, de a BAK kapusa, László Dániel több nagy bravúrt is bemutatott. Tíz perccel a vége előtt egy egyéni villanással a szintén korábban nálunk játszó Kántor Barnabás lőtt nagy gólt, beállítva ezzel a 4-4-es végeredményt.

A formánk még idény eleji, és főleg a második félidőben látszott rajtunk a fáradtság, de a következő hetekben van lehetőség a javításra az újabb edzőmeccseken. Emellett viszont jár a gratuláció ellenfelünknek, fiókcsapatunk szépen helytállt ellenünk!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Elek Gyula Aréna, zárt kapus mérkőzés
FTC-BAK 4-4 (4-1)
FTC: Tóth (Nyerges) - Horváth, Sámson, Gellérfi, Öreglaki, Sámson, Rábold, Büki, Fekete, Cseri, Érsek, Hosszú, Dávid, Fülöp, Bognár, Milavecz. Vezetőedző: Madarász János
BAK: László - Németh, Köntés, Apatini, Kulik, Pető, Czinege, Bura, Csanády, Nagy, Kántor, Lőrinczy, Fodor. Játékos-edző: Kántor Barnabás
Gól: Bognár (2), Büki, Milavecz, ill. Németh, Lőrinczy, Nagy, Kántor

Nagyon szép siker, győzelem Veszprémben!

Futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Veszprém otthonában!

Kis János lett futsalcsapatunk új szakmai igazgatója

A hazai futsal egyik legnagyobb szaktekintélyének vezetésével folytatja a munkát a Ferencváros.

Győzelem, ott vagyunk a legjobb nyolc között a kupában!

Futsalcsapatunk 6-2-re nyert a TF ellen, ezzel bejutott a Magyar Kupa negyeddöntőjébe.

Sokáig szoros meccsen a listavezetőé lett a három pont

Futsalcsapatunk sokáig szoros meccset játszott a Haladással, amely végül 6-1-re nyert.

Válogatott meghívót kapott játékosunk!

Horváth Szabolcs meghívót kapott a futsalválogatottba az ukránok elleni páros mérkőzésre.

Rábold döntött, megvan az első siker!

Futsalcsapatunk egy végletekig kiélezett meccsen 1-0-ra nyert a Nyírgyulaj ellen.

Tartalékosan is szép helytállás a címvédő ellen

Futsalcsapatunk sokáig vezetett a címvédő Berettyóújfalu ellen, végül 2-1-re kikapott.

14 gól, sima továbbjutás a kupában

Futsalcsapatunk 14-1-re legyőzte a Pázmándfalut a kupában, így továbbjutott a nyolcaddöntőbe.