2019. szeptember 30.
Drámai meccsen 8 gólos döntetlent játszottunk
A Dunaferr 4 másodperccel a vége előtt jutott büntetőhöz, azzal egyenlített futsal csapatunk ellen.

Rendkívül fordulatos mérkőzést játszott futsal csapatunk, amely a forduló előtt a mieinkhez hasonlóan hat ponttal álló Dunaferrt fogadta az Elek Gyula Arénában.

Az első félidővel inkább a vendégek lehettek elégedettebbek, akik előbb Szeghy révén kerültek előnybe, majd Bognár egyenlítése után Horváth találatával szereztek vezetést. A szünetben így 2-1-re a dunaújvárosiak vezettek. Az első játékrészhez hozzátartozik, hogy két piros lapot is kapott együttesünk, előbb Temesit, majd Bükit állította ki a bíró, így nem volt könnyű dolga együttesünknek.

A második játékrész azonban komoly fordulatokat hozott. A mieink Fekete góljával egyenlítettek, majd miután Rábold is eredményes volt, már nálunk volt az előny (3-2). Sáhó góljával ezután a Dunaferrnek sikerült az egalizálás, ám hat és fél perccel az összecsapás vége előtt Fekete ismét gólt szerzett, így a hajrát mi kezdhettük előnyösebb helyzetből (4-3).

Sokáig úgy tűnt, sikerül is megtartani az egygólos fórt, ám a kapusát is lehozó Dunaferr egy kezezés miatt négy másodperccel a vége előtt nagy büntetőhöz jutott. Ezt Csányi értékesítette is, így a végén 4-4-es döntetlen lett az izgalmas összecsapás vége.

TABELLA ITT

Futsal NB I, 5. forduló

FTC-Fisher Klíma-Dunaferr Due Dutrade 4-4 (1-2)

Piros: Temesi, Büki

G.: Fekete (2), Bognár, Rábold, ill. Szeghy, Horváth B., Sáhó, Csányi

Köszönjük, Jenei Krisztián!

Távozik futsalcsapatunktól az elmúlt időszak egyik legnépszerűbb játékosa.

Utánpótlás-válogatott tehetséget igazoltunk

Bemutatjuk legfrissebb igazolásunkat, az utánpótlás-válogatott Milavecz Kevint.

A válogatott egyik alapembere is aláírt!

Újabb erősítésről számolhatunk be szurkolóinknak, a válogatott játékos, Horváth Szabolcs is aláírt.

Korábbi kiváló játékosunk a második igazolásunk

Újabb játékossal erősödött futsalcsapatunk, Érsek Róbert újra a Ferencvárosban!

Válogatott játékos az első új igazolásunk!

Válogatott játékossal erősített futsalcsapatunk, Sámson Zoltán a Fradiban folytatja pályafutását!

Szerződés-hosszabbítás: marad a sikeredző!

Futsalcsapatunk szerződést hosszabbított Madarász Jánossal, így a továbbiakban is ő irányítja együttesünket.

Kilenc éve nem látott bravúr

A harmadik helyen várhattuk volna a folytatást, ilyen jó pozícióban kilenc éve nem voltunk. Visszatekintő.