2019. március 29.
Győzelem, újabb lépés a bajnoki cím felé
Futsalcsapatunk újabb fontos győzelmet aratott, ezzel még egy lépéssel közelebb került a bajnoki cím felé.

Hatpontos előnnyel vártuk a rájátszás negyedik fordulóját, amit szerettünk volna kilencpontosra növelni a Csenger ellen. Ennek ellenére kicsit álmosan kezdtük a találkozót, pedig ellenfelünk öt a négyben indította a mérkőzést.

A 6. percben aztán meglett a vezetés, Soltész István bombázott hatalmas gólt ballal a bal felső sarokba (1-0). Egy perccel később Cseri Gergő passzát Roni Ribeiro váltotta végtelenül higgadtan gólra (2-0).

A 17 éves Dávid Tamás ezúttal már az első félidőben beállt, és bátran futsalozott, kiválóan mozgott. A szünet előtt összegyűjtötte a hatodik faultját ellenfelünk, ám Jenei Krisztián nem tudta gólra váltani a kisbüntetőt.

Ha álmosan kezdtük az első félidőt, mit mondjunk a másodikra? Már a második percben gólt kaptunk, Osváth Sándor szépített egy nagy erejű lövéssel (2-1). Nehezen találtuk meg a saját játékunkat, majdnem tíz perc is eltelt, mire újra kétgólos lett az előnyünk, Temesi Norbert volt eredményes (3-1).

A csengeriek futsalosa, Fejes János két szabálytalansággal rövid idő alatt összegyűjtött két sárgát, így kiállították, de az emberelőnyt sem tudtuk gólra váltani. Ahogy aztán sokáig a következő temérdek ziccert sem, a 39. percben azonban Szabó Zsolt eredményes tudott lenni, beállítva ezzel a 4-1-es végeredményt.

Ha nem is hatalmas, de újabb fontos lépést tettünk a bajnoki cím felé.

FÉRFI FUTSAL NB II KELETI CSOPORT, RÁJÁTSZÁS, FELSŐ HÁZ, 4. FORDULÓ
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA - CSENGER FUTSAL 4-1 (2-0)
FTC:
Tóth Gy. - Roni, Cseri, Temesi, Jenei - Bajusz (k), Csanády, Soltészi I., Szabó Zs., Soltész D., Dávid T. Vezetőedző: Felipe Matos
CSENGER: Juhász - Fejes, Pankotai, Pálfi, Osváth - Katona, Csorvási. Vezetőedző: Szilágyi Sándor
Gól: Soltész I. (6.), Roni (7.), Temesi (32.), Szabó Zs. (39.), ill. Osváth (22.)
Piros: Fejes (32.)

Rengeteg helyzetünk volt, mégsem nyertünk Nyírgyulajon

Férfi futsalcsapatunk lenyűgözően játszott bajnoki riválisával, de végül 3-2-re kikapott.

13 gólos meccs és továbbjutás a Magyar Kupában

NB I-es futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de hozta a kötelezőt a REAC ellen a Magyar Kupa 1. fordulójában.

Öt gól és szép győzelem a tavalyi bronzérmes ellen

A háromhetes bajnoki szünet után 5-1-es győzelemmel tért vissza futsalcsapatunk.

Fiatal csapattal szép győzelem idegenben!

Hiába volt rengeteg hiányzónk, futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Kecskemét otthonában.

Kockáztattunk, vereség lett a vége

Futsalcsapatunk nagyon fájó vereséget szenvedett hazai pályán a DEAC-tól.

Drámai meccsen 8 gólos döntetlent játszottunk

A Dunaferr 4 másodperccel a vége előtt jutott büntetőhöz, azzal egyenlített futsal csapatunk ellen.

Közel volt a bravúr a bajnoki címvédő otthonában

Férfi futsalcsapatunk 6-4-es vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Berettyóújfalu otthonában.

Nem sikerült a bravúr a tavalyi bajnoki döntős ellen

Férfi futsalcsapatunk 5-2-es vereséget szenvedett az előző idény másodikjától, a Haladástól.