2021. január 22.
Hat meccse veretlenül, döntetlen a Kecskemét ellen
Futsalcsapatunk folytatta veretlenségi szériáját, de már biztosan nem lehet felsőházas.

Remek formában lévő csapatunk (az előző öt meccsen négy győzelem és egy döntetlen a mérlegünk) ezt a találkozót is kiválóan kezdte, Öreglaki Norbert révén már a második percben előnybe kerültünk (1-0).

Két perccel később sajnos egy peches szituációt követően Bozidar Simic egyenlített (1-1). A félidő végéig mindkét oldalon csattant egy-egy kapufa, míg nálunk Németh Péter debütált Fradi-mezben, gól azonban nem született.

A második játékrész elején is betaláltunk, megint Öreglaki villant, két szép csel után középre lőtt, Horváth Szabolcs pedig visszaszerezte az előnyt (2-1). Erre a félidőre is jutott egy debütálás, Östör Martin is először lépett pályára az FTC-ben.

Nem tudtuk azonban sajnos megtartani az előnyt, négy perccel a vége előtt Aleksandar Gavrilovic egyenlített. A 2-2-es végeredménnyel eldőlt, hogy már matematikai esélyünk sincs a felsőházra, de tovább nyúlt a veretlenségi szériánk, amely immár hat meccset számol.

FÉRFI FUTSAL NB I, 17. FORDULÓ
FTC-FISHER KLÍMA - KECSKEMÉT 2-2 (1-1)
FTC: Tóth - Horváth, Öreglaki, Fekete, Hosszú - Nyerges (k), Gellérfi, Németh, Sámson, Rábold, Büki, Panyi, Bognár, Östör. Vezetőedző: Machalek Attila
Gól: Öreglaki, Horváth, ill. Ristic, Gavrilovic

Elképesztő körülmények között újabb ikszes derbi

Nem állt mellettünk a szerencse - 3-0-ról egyenlített az Újpest.

Kétgólos előnyről veszítettünk a Nyírgyulaj otthonában

Futsalcsapatunk az alsóházi rájátszás első fordulójában 5-3-ra kikapott a Nyírgyulaj vendégeként.

Pont nélkül maradtunk, de így is elértük a célunkat

Futsalcsapatunk nem tudott pontot szerezni Nyírgyulajban, de utólag kiderült, tét nélküli meccsen.

Bravúros eredmény a címvédő otthonában!

Futsalcsapatunk háromgólos hátrányból állt fel az MVFC Berettyóújfalu ellen.

Nyírgyulajban kezdjük a rájátszást

Csütörtök délelőtt sor került a rájátszás sorsolására az MLSZ székházában.

27-szeres válogatott kiválósággal erősítettünk

Futsalcsapatunk szerződtette Reveland Zoltánt, aki kapusedzőként is segíti a továbbiakban a mieinket.