2019. március 31.
Hatgólos győzelemmel zártuk az alapszakaszt
Női futsalcsapatunk 10-4-re nyert az alapszakasz utolsó meccsén, így jó előjelekkel várja a rájátszást.

Az alapszakasz-győzelmet már korábban bebiztosítottuk, így a KRSE-Ludovika elleni idegenbeli találkozó inkább felkészülés volt a rájátszásra. Kiválóan kezdődött a mérkőzés, a második percben egy labdaszerzést követően Gruber Brigitta vihette egyedül a kapura a labdát, és nem hibázott (0-1).

Ellenfelünk Pálóczi Krisztina révén hamar egyenlíteni tudott, de Kovács Szilvia egy szép támadás végén hamar válaszolt (1-2). A 7. percben Kerekes Eszter átlövésgóljával növeltük az előnyünket (1-3) majd Horváth Fruzsina is betalált (1-4).

A 11. percben már a hatodik gól is megszületett, egy kontra végén Bognár Edina volt eredményes (1-5). Nem volt még vége a gólzápornak, Horváth-ról pechesen pattant meg a labda, így közelebb jött hozzánk az ellenfelünk, de Kovács visszatette a négygólos különbséget az eredményjelzőre (2-6), ráadásul a szünet előtt Bernhardt Bernadett is betalált (2-7).

A második félidő elején Bognár ismét gólt szerzett (2-8), ám a játékrész közepén egy kicsit feljött ellenfelünk, és kétszer is bevette a kapunkat (4-8). A találkozó végére azonban ismét hat gól lett a különbség a két csapat között, ugyanis Bernhardt és Gruber is ismét eredményes tudott lenni, kialakítva a 4-10-es végeredményt.

Az első félidőben jól koncentrálva, remekül játszottunk és kiválóan működött a letámadás, és bár a másodikban kicsit kiengedtünk, így is bizakodva készülhetünk a rájátszásra.

NŐI FUTSAL NB II, NYUGATI CSOPORT, 20. FORDULÓ
KRSE-LUDOVIKA - FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 4-10 (2-7)
KRSE:
Fülöp - Pálóczi, Borbély, Balogh, Tóth Cs. - Miklián (k), Dura, Oláh, Anda, Tóth B.
FTC: Móczik - Gruber, Bognár Ed., Kerekes, Bernhardt - Káli (k), Horváth F., Králik, Patocskai, Kovács Sz.
Gólszerzőink: Gruber (2), Kovács Sz. (2), Bernhardt (2), Bognár (2), Kerekes, Horváth F.

Fiatal csapattal szép győzelem idegenben!

Hiába volt rengeteg hiányzónk, futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Kecskemét otthonában.

Kockáztattunk, vereség lett a vége

Futsalcsapatunk nagyon fájó vereséget szenvedett hazai pályán a DEAC-tól.

Drámai meccsen 8 gólos döntetlent játszottunk

A Dunaferr 4 másodperccel a vége előtt jutott büntetőhöz, azzal egyenlített futsal csapatunk ellen.

Közel volt a bravúr a bajnoki címvédő otthonában

Férfi futsalcsapatunk 6-4-es vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Berettyóújfalu otthonában.

Nem sikerült a bravúr a tavalyi bajnoki döntős ellen

Férfi futsalcsapatunk 5-2-es vereséget szenvedett az előző idény másodikjától, a Haladástól.

Győzelem az Aramis otthonában, az NB I élére álltunk!

Futsalcsapatunk az NB I 2. fordulójában is nyert, az Aramist győztük le 4-3-ra.

Korábbi játékosok itt is, ott is - Budaörsön folytatjuk

Futsalcsapatunk a Csömör hazai legyőzése után ezúttal idegenben, az Aramis otthonában lép pályára.

Jenei-tripla - óriási győzelemmel indult a szezon!

Futsalcsapatunk kapott gól nélkül, Jenei Krisztián mesterhármasával nyerte meg első NB I-es meccsét!