2020. szeptember 7.
Hiába vezettünk, pont nélkül távoztunk Debrecenből
Futsalcsapatunk bár a szünetben egy góllal vezetett, végül 3-1-es vereséget szenvedett a DEAC vendégeként.

Nehéz szezonkezdet várt Madarász János együttesére a múlt héten, és bár a Haladás elvitte a három pontot az Elek Gyula Arénából, egyáltalán nem volt okunk szégyenkezni az esélyesebb ellenfelünkkel szemben nyújtott produkción.

A második körben sem volt könnyű a feladatunk, a megerősödő DEAC otthonában igyekeztünk megszerezni első pontjainkat. Nehezítette a helyzetünket Büki Baltazár továbbra is tartó eltiltása.

Bár a papírforma szerint a hazaiaknak kellett volna rögtön a találkozó elején nyomás alá helyezni a Ferencvárost, jól kezdtük a mérkőzést. Olyannyira, hogy a 7. percben a vezetést is megszereztük, Bognár Bence egy szép átlövésből megszerezte a vezetést (0-1) Jól játszottak, a vezetés tudatában pedig még jobban felbátorodtak a mieink, irányítottuk a mérkőzést, a szünetig több góllal is vezethettünk volna, végül azonban maradt az egygólos előny.

A második félidő elején kissé az öltözőben ragadt a Ferencváros, ennek pedig meglett a böjtje, a DEAC ugyanis egy szöglet után Alves Dos Santos révén kiegyenlített. (1-1) A bekapott gól után kiegyenlítetté vált a játék, mindkét fél megszerezhette volna a vezetést, ez pedig végül a hazaiaknak sikerült, egy szerencsés megpattanó Tóth Attila-góllal. (2-1) A debreceniek szinte rögtön ezután meg is duplázták előnyüket, Szabó Lajos Mátyás révén, (3-1) ezt a kétgólos hátrányt pedig, bár az utolsó négy percben kapusát is lehozva hősiesen küzdött a Fradi, már nem sikerült behozni.

Vereségével a Ferencváros két forduló után egyelőre pont nélkül áll az NB I tabelláján. Folytatás szeptember 20-án, hazai pályán a Veszprém ellen.

FUTSAL NB I, 2. FORDULÓ
DEAC – FTC 3-1 (0-1)
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC: Krajcsi – Tóth A., Pereira, Alves, Rácz – Dobi, Faragó, Szentes Bíró, Siska, Kántor T., Szabó L., Berecz, Szabó J. Vezetőedző: Elek Gergő
FTC: Tóth Gy. – Rábold, Fekete, Érsek, Fülöp – Gellérfi, Horváth Sz., Sámson, Öreglaki, Hosszú, Bognár, Lőrincz, Milavecz. Vezetőedző: Madarász János
Gól: Alves (23.), Tóth A. (35.), Szabó L. (36.), illetve Bognár (7.)

Rábold döntött, megvan az első siker!

Futsalcsapatunk egy végletekig kiélezett meccsen 1-0-ra nyert a Nyírgyulaj ellen.

Tartalékosan is szép helytállás a címvédő ellen

Futsalcsapatunk sokáig vezetett a címvédő Berettyóújfalu ellen, végül 2-1-re kikapott.

14 gól, sima továbbjutás a kupában

Futsalcsapatunk 14-1-re legyőzte a Pázmándfalut a kupában, így továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Vereség Dunaújvárosban

Futsalcsapatunk pont nélkül távozott Dunaújvárosból.

Távozik futsalosaink vezetőedzője, Madarász János

Futsalcsapatunk vezetőedzője, Madarász János benyújtotta lemondását. Vezetőségünk elfogadta a döntését.

Elképesztő derbi, 16 góllal, iksszel a végén

Csaknem 10 év után újra FTC-Újpest derbit rendeztek a futsal NB I-ben, amely 8-8-cal ért véget.

Kilenc és fél év után újra FTC-Újpest derbi az NB I-ben

Csaknem napra pontosan kilenc és fél év után pénteken újra FTC-Újpest rangadót rendeznek a futsal NB I-ben.

Továbbra is gödörben, újabb vereség

Futsalcsapatunk 2-0-ra vezetett az Aramis otthonában, de végül háromgólos vereséget szenvedett.