2021. május 17.
Kiütéses győzelem az Aramis felett
Férfi futsalcsapatunk 6-2-re győzött az Aramis SE otthonában, és ezzel a 6. helyen zárta az idényt.

A férfi futsal NB I Alsó-házának 10. fordulójában az Aramis SE ellen lépett pályára futsalcsapatunk. Nem kezdtünk jól, hiszen a hazaiak már az első percben a kapunkba találtak igaz, az egyenlítésre is csak négy percet kellet várni, Büki Baltazár Géza volt eredményes (1-1). Azonban pár perccel később ismét előnybe került az Aramis, de utoljára a meccs során. Ugyanis Büki előbb a 12. percben ismét egyenlített, majd Gellérfi Sándor Gergő is betalált, így már mi vezettünk (2-3). Sőt, még a félidő vége előtt Panyi Kristóf is meglőtte a maga gólját, így 4-2-es előnnyel mehettünk a szünetre. A folytatásban még Fekete Róbert duplájának örülhettünk, és persze a kiütéses, 6-2-es győzelemnek. Győzelmével a csapatunk megnyerte az alsóházi rájátszást, és  bajnokság 6. helyén végzett.

Férfi Futsal NB I, Alsóház 10. forduló

Aramis SE – FTC-Fisher Klíma 2-6 (2-4)

Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok (Aramis Csarnok). Játékvezető: Borbás Bottyán Aurél

FTC-Fisher Klíma: Tóth – Gellérfi, Rábold, Fekete, Bognár Vezetőedző: Machalek Attila

Cserék: Nyerges, Németh, Horváth, Büki, Panyi, Öreglaki, Östör

Gólok: Papp (1.), Jenei (9.), illetve Büki (5., 12.), Gellérfi (18.), Panyi (20.), Fekete (22., 28.)

Sárga lap: Temesi (4.), Molnár (32.), illetve Horváth (34.)

Visszatért a harcos játékos – Huszty újra a Fradiban!

Tovább erősödik együttesünk, korábbi játékosunk, Huszty Dániel ismét futsalcsapatunkba igazolt.

Nagypályán folytatja Rábold, köszönünk mindent!

Rábold Richárd távozik futsalcsapatunktól, gólerős játékosunk nagypályán folytatja karrierjét.

Nagy erősítés: brazil kiválóság érkezett csapatunkhoz!

A 27 éves brazil kiválósággal, Matheus Da Silva Ferreirával erősített futsalcsapatunk!

70 meccs után távozik csupaszív játékosunk

Véget ért egy szép korszak, Cseri Gergő három szezon után távozik futsalcsapatunktól.

Együtt marad a tavasszal menetelő csapat

Hamarosan új igazolásokat jelenthetünk be, de már van jó hírünk: futsalcsapatunk megtartotta kulcsjátékosait!

Továbbra is a BioTechUSA-val menetelünk előre

Futsalcsapatunk meghosszabbította együttműködési szerződését a BioTechUSA-val!

Izgalmas végjáték után a Fradi nyerte a derbit

Csapatunk először hat perccel a vége előtt vezetett az Újpest otthonában – a hősies védekezés győzelmet ért.

Drámai végjátékban győztük le a Nyírgyulajt

Futsalcsapatunk az alsóházi rájátszás hatodik fordulójában hazai pályán 4-3-ra győzte a Nyírgyulaj együttesét.