2019. szeptember 2.
Korábbi játékosok itt is, ott is - Budaörsön folytatjuk
Futsalcsapatunk a Csömör hazai legyőzése után ezúttal idegenben, az Aramis otthonában lép pályára.

Hétfő este 18:40-től folytatódik számunkra az NB I-es szezon, az Aramis vendégei leszünk. Csapatunk értékes győzelmet aratott a bajnoki rajton a Csömör ellen, Jenei Krisztián mesterhármasával, kapott gól nélkül, 3-0-ra győztünk - feltett szándékunk, hogy folytassuk a jó szereplést.

Ehhez a budaörsi alakulatot kellene legyőzni, amely minimális (1-0) vereséget szenvedett az előző idény negyedik helyezettje, a Dunaferr otthonában. Ellenfelünk is jelentősen átalakult a nyáron, így nehéz megjósolni, valójában mire képesek. Két meghatározó játékosuk, Bognár Bence és Büki Baltazár éppen hozzánk igazolt, utóbbinak ez lesz együttesünkben a bemutatkozó meccse.

A budaörsieknél is két olyan játékos is szerepel, akik korábban nálunk játszottak Vattamány Dávid és Vámosi Marcell személyében. Ellenfelünk kispadján hosszú idő után edzőváltás történt, Frank Tamást Moga Flavius Lóránt váltotta. Nem számíthatunk tehát könnyű mérkőzésre a ma esti találkozón, amely 18:40-től kezdődik az Aramis SE Futsal Csarnokban.

FUTSAL NB I, 2. FORDULÓ
18:40: Aramis SE - FTC-Fisher Klíma

Roni Ribeiro távozik a csapat éléről

Futsalcsapatunk közös megegyezéssel szerződést bontott Roni Ribeiróval.

Nagy különbségű vereség Szombathelyen

Futsalcsapatunk nagy különbségű vereséget szenvedett Szombathelyen.

Nagy falat volt a Haladás, búcsú a kupától

Futsalcsapatunk nem tudott bejutni a legjobb nyolc közé az NB I élcsapata, a Haladás ellen.

Fordított ellenfelünk, ismét pont nélkül maradtunk

Futsalcsapatunk 5-3-as vereséget szenvedett hazai pályán az Aramisszal szemben.

Háromszor is vezettünk, de végül vereséget szenvedtünk

Férfi futsalcsapatunk vereséget szenvedett a Rubeola FC vendégeként.

Rengeteg helyzetünk volt, mégsem nyertünk Nyírgyulajon

Férfi futsalcsapatunk lenyűgözően játszott bajnoki riválisával, de végül 3-2-re kikapott.

13 gólos meccs és továbbjutás a Magyar Kupában

NB I-es futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de hozta a kötelezőt a REAC ellen a Magyar Kupa 1. fordulójában.

Öt gól és szép győzelem a tavalyi bronzérmes ellen

A háromhetes bajnoki szünet után 5-1-es győzelemmel tért vissza futsalcsapatunk.