2019. szeptember 13.
Közel volt a bravúr a bajnoki címvédő otthonában
Férfi futsalcsapatunk 6-4-es vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Berettyóújfalu otthonában.

Újabb nehéz mérkőzés várt futsalcsapatunkra, hétfőn az előző idény második helyezettjét, a Haladást fogadtuk, most pedig a címvédő Berettyóújfalu otthonába látogattunk.

A három eddigi sérültünk (Fekete Róbert, Hosszú Ádám, Fehér Krisztián) és az eltiltott Jenei Krisztián mellett ezúttal a betegséggel küszködő Büki Baltazár, valamint Cseri Gergő sem volt bevethető.

Ennek ellenére nagyszerűen kezdtük a találkozót, Gergály Gyula már a 12. másodpercben (!) bevette a hazaiak kapuját. Hamar jött azonban a válasz, Nagy Imre még az első percben egyenlített, Fernandes Sidnei pedig a másodikban már megfordította az állást (2-1).

A hazaiak két brazilját, Sidneit és Oliveira Pereirát - különösen az első félidőben - nehezen tartottuk, és a védekezésünk sem volt olyan, mint az előző meccseken, ezt pedig a 8. percben ismét Nagy Imre használta ki. Büntetőhöz jutottunk, de Gergály kihagyta, az MVFC válaszul pedig Rábl János révén növelte az előnyét (4-1).

Az első félidő alapján úgy tűnt, sima hazai siker lehet a vége, de a második játékrészre sokkal szervezettebben jöttünk ki, és ahogy az elsőben, úgy itt is Gergály-góllal indítottunk. Tíz perccel a vége előtt ráadásul felzárkóztunk egy gólra, Rábold Richárd volt eredményes (4-3).

Egy perccel később azonban ismét gólt kaptunk, Sidnei volt eredményes, és úgy tűnt, nem is lesz változás, aztán az utolsó perc mégis nagy izgalmakat hozott. Bognár Bence révén újra felzárkóztunk egy gólra, sőt, az egyenlítésre is megvolt a lehetőségünk, ám egy rossz labdaátvételt követően ellenfelünk kontrázhatott, és Nagy Imre beállította a 6-4-es végeredményt.

Az első félidő gyengébb játéka után a második játékrész játéka már kiváló volt, és a sok hiányzó ellenére is nagyon szépen helytálltunk a bajnoki címvédő otthonában. Most kéthetes szünet következik, ami a sérültek miatt jót tehet nekünk, folytatás szeptember 30-án, hazai pályán a Dunaferr ellen.

FÉRFI FUTSAL NB I, 4. FORDULÓ
MVFC-BERETTYÓÚJFALU - FTC-FISHER KLÍMA 6-4 (4-1)
MVFC: László - Pereira, Rábl, Szabó P., Sidnei - Sándor, Nagy S., Nagy I., Gál, Kártik, Harmati, Trencsényi, Takács Z. Vezetőedző: Mullor Cabrera Sergio
FTC:
Tóth Gy. - Öreglaki, Gergály, Fülöp, Bognár - Bajusz (k), Gellérfi, Rábold, Temesi, Óhidi. Szakmai igazgató: Roni Ribeiro
Gól: Nagy I. (1., 8., 40.), Sidnei (2., 31.), Rábl (13.), ill. Gergály (1., 22.), Rábold (30.), Bognár (40.)

Fiatal csapattal szép győzelem idegenben!

Hiába volt rengeteg hiányzónk, futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Kecskemét otthonában.

Kockáztattunk, vereség lett a vége

Futsalcsapatunk nagyon fájó vereséget szenvedett hazai pályán a DEAC-tól.

Drámai meccsen 8 gólos döntetlent játszottunk

A Dunaferr 4 másodperccel a vége előtt jutott büntetőhöz, azzal egyenlített futsal csapatunk ellen.

Nem sikerült a bravúr a tavalyi bajnoki döntős ellen

Férfi futsalcsapatunk 5-2-es vereséget szenvedett az előző idény másodikjától, a Haladástól.

Győzelem az Aramis otthonában, az NB I élére álltunk!

Futsalcsapatunk az NB I 2. fordulójában is nyert, az Aramist győztük le 4-3-ra.

Korábbi játékosok itt is, ott is - Budaörsön folytatjuk

Futsalcsapatunk a Csömör hazai legyőzése után ezúttal idegenben, az Aramis otthonában lép pályára.

Jenei-tripla - óriási győzelemmel indult a szezon!

Futsalcsapatunk kapott gól nélkül, Jenei Krisztián mesterhármasával nyerte meg első NB I-es meccsét!

„Minden idők legerősebb Fradija alakul”

Futsalcsapatunk alapos erősítésen ment át az NB I-es rajt előtt, meglátogattuk az első edzést.