2019. június 9.
Négygólos előny, egy lépésre a feljutás!
Női futsalcsapatunk 5-1-re nyert a TF elleni osztályozó első mérkőzésén.

Osztályozóra készült női futsalcsapatunk, amely az NB II második helyén végzett. Ellenfelünk az NB I utolsó előtti helyezettje, a TF volt, amely válogatott játékossal, Koch Fruzsinával a soraiban érkezett az Elek Gyula Arénába.

Mi kezdtük jobban a meccset, és a 6. percben meg is szereztük a vezetést, egy szép csel után Králik Fanni bombázott a léc alá (1-0). Az első félidőben többnyire mi irányítottuk a mérkőzést, ziccereket alakítottunk ki, de nem sikerült növelnünk az előnyünket.

A második játékrészben azonban igen, a 25. percben Gruber Brigitta növelte az előnyünket (2-0), majd nem sokkal később Balázs Eszter is betalált, akinek már nagyon érett a gólja (3-0).

A találkozó egyetlen nagy hibáját a 30. percben követtük el, amikor Gruber szabálytalankodott utolsó emberként, így kiállították, amit ki is használt ellenfelünk, Koch révén szépített (3-1).

Egy perc sem telt el, és újra három volt közte, Bognár Enikő parádés gólt lőtt, távolról, jobb külsővel a bal felső sarokba (4-1)! A meccs végén pedig még növelni is tudtuk előnyünket, Balázs volt ismét eredményes, így 5-1-es előnnyel várhatjuk a visszavágót!

NŐI FUTSAL, OSZTÁLYOZÓ AZ NB I-ÉRT
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA - TFSE 5-1 (1-0)
FTC: Móczik - Bognár En., Haraszti, Balázs, Tagyi - Gruber, Horváth F., Králik, Bernhardt Be. Vezetőedző: Soóky Norbert
TF: Terdik - Bede, Koch, Janicsek, Török - Kardosi, Bobok, Kajdy, Winternitz A., Winternitz K., Molnár-Sáska, Juhász
Gól: Králik (6.), Gruber (25.), Balázs (28., 39.), Bognár En. (31.), ill. Koch (30.)
Kiállítva: Gruber (30.)

Nem lett meg az NB I az osztályozón

Férfi futsalcsapatunk a pályán nem tudta kiharcolni a feljutást, de még meglehet az NB I-es indulás.

Első szezonjában rögtön feljutott női futsalcsapatunk!

Újjáalakulását követő első szezonjában rögtön feljutott az NB I-be női futsalcsapatunk!

Soltész-tripla, kétgólos előny az osztályozón

Férfi futsalcsapatunk 5-3-ra legyőzte a Szigetszentmiklóst az NB I-es osztályozó első mérkőzésén.

Egyelőre nincs meg a feljutás

Férfi futsalcsapatunk kevesebb idegenben lőtt góllal nem tudta kiharcolni a feljutást.

Vereség a DEAC-tól, osztályozó vár női futsalosainkra

Női futsalcsapatunk bár vezetett, végül 5-3-as vereséget szenvedett.

Másik női csapatunk is sorsdöntő meccs előtt!

A nagypályások mellett a futsalosainkra is nagy meccs vár vasárnap.

Szép győzelem, egy lépésre az élvonal!

Férfi futsalcsapatunk az első mérkőzésen 3-1-re legyőzte az ETO-t, ezzel egy lépésre került a feljutástól!