2019. április 23.
Nehezen megszerzett, fontos győzelem
Női futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de nagyon fontos sikert szerzett meg a Szolnok ellen.

A rájátszást győzelemmel kezdték lányaink, magabiztosan győztük le a Nyírség együttesét. Ennek ellenére vezetőedzőnk, Soóky Nobert több helyen változtatott a keretben, visszatért Králik Fanni és Horváth Fruzsina is, illetve ezen a meccsen mutatkozott be együttesünkben csapatkapitányunk, Bernhardt Bernadett ikertestvére, Bernhardt Barbara, aki 16 alkalommal ölthette magára a magyar válogatott mezét.

Rosszul kezdődött számunkra a Szolnok elleni találkozó, már nyolc másodperc alatt hátrányba kerültünk. Ellenfelünk eddig mindkét rájátszásbeli meccsét megnyerte, ezért volt rangadó a találkozó. Egészen a 9. percig hátrányban is voltunk, amikor Balázs Eszter harcolt ki büntetőt, amit Horváth Fruzsina értékesített.

Hét perccel később Bernhardt Bernadett és Gruber Brigitta kiváló összjátékából utóbbi volt eredményes. A találatunk mellett két kapufát is lőttünk, igaz, a vendégek kontrákból többször is egyenlíthettek volna, de nálunk maradt az előny. Amit a szünet előtt növelni is tudtunk, Bernhardt Barbara passzát Bognár Enikő váltotta gólra (3-1).

A második félidőt is rosszul indítottuk, újabb kapott góllal. Elöl sokat hibáztunk, több ziccert is elrontottunk, amivel lezárhattuk volna a mérkőzést, valamint Móczik Alexandrának is bravúrt bravúrra kellett halmoznia.

Egészen a 39. percig nem esett újabb gól, ekkor Balázs passzából Bognár eldöntötte a találkozót. A végén még szépítettek a vendégek, de az előnyünk megmaradt, így - ha a vártnál nehezebben is, de - 4-3-ra nyertünk a rangadón, ezzel holtversenyben az élen állunk a DEAC-cal az NB II felsőházában.

NŐI FUTSAL NB II FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA – SZOLNOK FANATIC SE 4-3 (3-1)
FTC Faház, V: Boros, Csete, Szingajevszkij
FTC: Móczik – Bernhardt Ba., Bernhardt Be., Gruber, Bognár - Káli (k), Horváth, Králik, Kovács, Balázs. Vezetőedző: Soóky Norbert
Szolnok: Farkas – Pintér, Nagy Z., Urbán, Nagy D. - Gajzágó, Balogh, Novák. Vezetőedző: Csörghe Tamás
Gól: Horváth F. (4.), Gruber (9.), Bognár (16., 39.), ill. Urbán (1., 21.), Nagy D. (40.)

Nagy falat volt a Haladás, búcsú a kupától

Futsalcsapatunk nem tudott bejutni a legjobb nyolc közé az NB I élcsapata, a Haladás ellen.

Fordított ellenfelünk, ismét pont nélkül maradtunk

Futsalcsapatunk 5-3-as vereséget szenvedett hazai pályán az Aramisszal szemben.

Háromszor is vezettünk, de végül vereséget szenvedtünk

Férfi futsalcsapatunk vereséget szenvedett a Rubeola FC vendégeként.

Rengeteg helyzetünk volt, mégsem nyertünk Nyírgyulajon

Férfi futsalcsapatunk lenyűgözően játszott bajnoki riválisával, de végül 3-2-re kikapott.

13 gólos meccs és továbbjutás a Magyar Kupában

NB I-es futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de hozta a kötelezőt a REAC ellen a Magyar Kupa 1. fordulójában.

Öt gól és szép győzelem a tavalyi bronzérmes ellen

A háromhetes bajnoki szünet után 5-1-es győzelemmel tért vissza futsalcsapatunk.

Fiatal csapattal szép győzelem idegenben!

Hiába volt rengeteg hiányzónk, futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Kecskemét otthonában.