2019. szeptember 9.
Nem sikerült a bravúr a tavalyi bajnoki döntős ellen
Férfi futsalcsapatunk 5-2-es vereséget szenvedett az előző idény másodikjától, a Haladástól.

Az NB I-be visszajutó futsalcsapatunk nagyszerűen kezdte a szezont, hiszen hazai pályán a Csömört, majd idegenben az Aramist is legyőzte. Az első két fordulóban ráadásul csak mi tudtunk hat pontot szerezni, ezzel az élre álltunk.

Az igazán nagy bravúr azonban az lett volna, ha a harmadik forduló végére is hibátlanul állunk, ehhez az kellett volna, hogy legyőzzük az előző szezon bajnoki döntősét, a második helyen végző Haladást, amely kiváló légiósok mellett a hazai futsal legjobbját, Dróth Zoltánt is felvonultatta soraiban.

Ennek ellenére mi kezdtük jobban a találkozót, a 3. percben Rábold Richárd kiváló keresztpasszát Gergály Gyula gyönyörű mozdulattal, sarokkal pörgette a léc alá (1-0)! Hat perccel később jött a válasz, ez sem volt csúnya, Milos Simic óriási gólt vert a kapunkba (1-1).

A 16. percben pedig előnybe is kerültek a vendégek Dróth révén (1-2), de szinte azonnal egyenlítettünk, egy újabb Rábold-gólpasszt ezúttal Büki Baltazár váltott gólra (2-2), a szünetre így döntetlennel mentünk.

A második félidőben azonban már nem tudtuk tartani a lépést esélyesebb riválisunkkal szemben. Dróth hamar visszaszerezte a vezetést a vendégeknek (2-3), majd Vas Ádám távoli góljával már kettővel ment a Haladás (2-4).

A 30. percben Hajmási Milán is betalált, kialakítva ezzel a 2-5-ös végeredményt. Csapatunk így a harmadik bajnokiját már nem tudta megnyerni, de nincs szégyenkeznivalója. Pénteken újabb nehéz feladat vár ránk, amikor a bajnoki címvédő MVFC-Berettyóújfalu otthonába látogatunk.

FÉRFI FUTSAL NB I, 3. FORDULÓ
FTC-FISHER KLÍMA - HALADÁS VSE 2-5 (2-2)
FTC: Tóth Gy. - Öreglaki, Gergály, Fülöp, Bognár - Bajusz (k), Gellérfi, Rábold, Büki, Fekete, Cseri, Temesi, Óhidi. Szakmai igazgató: Roni Ribeiro
HALADÁS: Alasztics - Hajmási, Simic, Moura, Dróth - Gyimesi (k), Melo, Horváth P., Sipos, Gerencsér, Péter, Vas Á., García M., Vidák. Vezetőedző: Juanra Calvo
Gól: Gergály (3.), Büki (16.), ill. Simic (9.), Dróth (16., 22.), Vas Á. (25.), Hajmási (30.)

Rengeteg helyzetünk volt, mégsem nyertünk Nyírgyulajon

Férfi futsalcsapatunk lenyűgözően játszott bajnoki riválisával, de végül 3-2-re kikapott.

13 gólos meccs és továbbjutás a Magyar Kupában

NB I-es futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de hozta a kötelezőt a REAC ellen a Magyar Kupa 1. fordulójában.

Öt gól és szép győzelem a tavalyi bronzérmes ellen

A háromhetes bajnoki szünet után 5-1-es győzelemmel tért vissza futsalcsapatunk.

Fiatal csapattal szép győzelem idegenben!

Hiába volt rengeteg hiányzónk, futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Kecskemét otthonában.

Kockáztattunk, vereség lett a vége

Futsalcsapatunk nagyon fájó vereséget szenvedett hazai pályán a DEAC-tól.

Drámai meccsen 8 gólos döntetlent játszottunk

A Dunaferr 4 másodperccel a vége előtt jutott büntetőhöz, azzal egyenlített futsal csapatunk ellen.

Közel volt a bravúr a bajnoki címvédő otthonában

Férfi futsalcsapatunk 6-4-es vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Berettyóújfalu otthonában.

Győzelem az Aramis otthonában, az NB I élére álltunk!

Futsalcsapatunk az NB I 2. fordulójában is nyert, az Aramist győztük le 4-3-ra.