2020. február 11.
Őrült, tizenkétgólos meccsen játszottunk döntetlent!
Futsalcsapatunk 6-6-os döntetlent játszott Veszprémben, így még nincs meg a felsőház.

Két ok miatt is különleges volt a Veszprém elleni mérkőzésünk. Egyrészt Madarász János, akinek az irányításával remekel a Fradi, először irányította csapatát korábbi együttese ellen, másrészt tudtuk, hogy egy győzelemmel bebiztosíthatjuk a felsőházas szereplésünket, sőt, a negyedik helyre is felléphettünk.

Rosszul kezdtük a mérkőzést, az ötödik percben egy rossz passzt követően Tatai József lőtt a kapunkba. Nem tartott azonban sokáig a hazai előny, Rábold Richárd ugyanis elképesztően éles szögből lőtt hatalmas gólt a léc alá (1-1).

Három perc elteltével ismét Tatai volt eredményes, majd az új brazil játékos, Raimundo Nonato Da is betalált (3-1). A 13. percben jött a válasz, Bognár Bence okos góljával szépítettünk, ám Tatai hamar ismét betalált, így már mesterhármasnál járt, de nem engedtük el ellenfelünket, Bognár remek gólt szerzett (4-3).

A második félidőben kiválóan kezdtünk: kilenc (!) másodperc telt el a játékrészből, amikor Hosszú Ádám próbált centerezni, majd Tatai számunkra szerencsésen kapott a labdába, amely így a hálóban kötött ki (4-4). Öt és fél perccel később ismét mi kerültünk nagy helyzetbe, Fekete Róbert a kapufát találta el, azonban a labda Klcsó hátáról a gólvonal mögé csusszant, így először vezettünk a mérkőzésen (4-5)!

A 28. percben Cseri Gergő öngóljával egyenlített a hazai csapat, de két perccel később újra hozzánk került az előny: Hosszú lőtte be erővel a labdát középre, ahol újfent egy veszprémi játékost talált meg átadásával, méghozzá Bognár Pétert, aki a saját kapujába fejelt (5-6).

A mérkőzés vége felé a Veszprém már öt mezőnyjátékossal próbálkozott, és a 39. percben ziccerig is jutottak, melynek végén Boromisza bepofozta a labdát az üres kapuba (6-6)

Ezzel a döntetlennel egyelőre sajnos nem biztosítottuk be, hogy ott legyünk a felsőházban. Az utolsó alapszakasz mérkőzésünkre pénteken 20.00-tól kerül sor, a Nyírgyulajt fogadjuk az Elek Gyula Arénában, ahol ismét az első ötbe való bejutásért küzdünk.

FÉRFI FUTSAL NB I, ALAPSZAKASZ, 17. FORDULÓ
FUTSAL VESZPRÉM–FTC-FISHER KLÍMA 6-6 (4-3)
VESZPRÉM: Klcsó - Tatai, Márkus, Boromisza D., Raimundo - Spandler (k), Miklós, Tar, Gyurcsányi, Milosavljevic, Papp Zs., Bognár P., Bencsik Á., Bencsik R. Vezetőedző: Frank Tamás
FTC: Tóth Gy. - Öreglaki, Fekete, Cseri, Hosszú - Bajusz (k), Gellérfi, Fehér, Rábold, Büki, Fülöp, Bognár B., Óhidi. Vezetőedző: Madarász János
Gól: Tatai (5., 9., 15.), Raimundo (11.), Cseri (öngól 32.), Boromisza (39.), ill. Rábold (6.), Bognár B. (13., 15.), Tatai (öngól 21.), Fekete (28.), Bognár P. (öngól 30.)

Fordulatos, különleges mérkőzésen vertük az Aramist

Kétgólos előny után hátrányba kerültünk, de üreskapus gólokkal sikerült nyerni.

Oda vezetné a Fradit, ahol még nem volt

A játékosként minden idők egyik legjobb futsalosa a kispadról a Fradit is sikerre vezette.

25 percig szoros volt, végül a listavezető nyert

Futsalcsapatunk 25 percig szorossá tette a meccset, de végül kikapott a listavezetőtől.

Együttműködés a BioTech USA-val

Futsalcsapatunk együttműködési megállapodást kötött a BioTech USA-val.

7-1-es győzelem - 9 év után újra a felsőházban!

Futsalcsapatunk 7-1-re legyőzte a Nyírgyulajt, ezzel a negyedik helyen végzett az alapszakaszban!

Rábold mesternégyese után újabb fontos győzelem

A Kecskemét legyőzésével ismét egy lépéssel közelebb kerültünk a felsőházhoz.

Rendkívül fontos három pontot szereztünk Debrecenben!

Futsalcsapatunk nagyon fontos mérkőzésen nyert 3-1-re a DEAC otthonában, így már a felsőházban van.