2019. november 1.
Öt gól és szép győzelem a tavalyi bronzérmes ellen
A háromhetes bajnoki szünet után 5-1-es győzelemmel tért vissza futsalcsapatunk.

Az előző szezon bajnoki bronzérmese, a Veszprém látogatott otthonunkba, ellenfelünk azonban pocsékul kezdte a szezont, csupán egy győzelme és három pontja van, ám azt épp az előző fordulóban, a Dunaferr ellen szerezte meg. A mieinknél először került be a keretbe a sérüléséből felépülő, korábbi gólkirály Hosszú Ádám, ám végül nem lépett pályára.

Kiválóan kezdtük a meccsek, az ötödik percben házi gólkirályunk, Rábold Richárd éles szögből hatalmas gólt lőtt ballal a jobb felső sarokba, ezzel már a hatodik találatát szerezte a szezonban (1-0).

Újabb öt perccel később Bognár Bence szerzett remekül labdát az ellenfél ötösén belül, majd nagyon higgadtan megtartotta és Büki Baltazárhoz passzolt, aki közelről bevette a veszprémi kaput (2-0). A félidő utolsó percében korábbi játékosunkat, Komáromi Pétert szövegelésért egyből pirossal kiállították.

A második félidőt ezért úgy folytathattuk, ahogy az elsőt abbahagytuk: emberelőnyben. A fórt pedig ki is tudtuk használni, Bognár Bence lőtt a bal alsó sarokba (3-0). A rendezetlen veszprémi védelmet pedig kihasználtuk, és egy perccel később Büki okos visszapasszát Öreglaki Norbert vágta a kapuba, ezzel gyakorlatilag eldöntve a mérkőzést (4-0).

A legszebb jelenet azonban még hátra volt, a 31. percben Büki és Bognár gyönyörű összjátékát követően utóbbi volt eredményes, míg előbbi a gólja mellett már a második gólpasszát jegyezhette (5-0).

Öt perccel a vége előtt még kaptunk egy peches gólt, ellenfelünk legjobbja, Bencsik Roland szögletből, egy megpattanó lövéssel bevette a kapunkat, majd a csereként beálló Bajusz Szabolcs kisbüntetőt védett, így kialakult az 5-1-es végeredmény, amivel megelőztük az ötödik helyen álló Dunaferrt, és pontszámban beértük a negyedik (hétfőn még pályára lépő) DEAC-ot.

FÉRFI FUTSAL NB I, 8. FORDULÓ
FTC-FISHER KLÍMA - FUTSAL VESZPRÉM 5-1 (2-0)
FTC: Tóth Gy. - Öreglaki, Cseri, Bognár B., Büki - Bajusz (k), Gellérfi, Rábold, Fekete, Hosszú, Gergály, Fülöp, Lőrincz, Jenei
VESZPRÉM: Klcsó - Komáromi, Gyurcsányi, Boromisza D., Bencsik R. - Schmidmajer (k), Spandler (k), Miklós, Tar, Tama, Varga Á., Bognár P., Bencsik Á.
Gól: Rábold (5.), Büki (10.), Bognár B. (21., 31.), Öreglaki (22.), ill. Bencsik R. (35.)

Új tréner a csapat élén, Madarász János a vezetőedzőnk!

Futsalcsapatunk irányítását a játékosként és edzőként is sikeres Madarász János veszi át Roni Ribeirótól.

Roni Ribeiro távozik a csapat éléről

Futsalcsapatunk közös megegyezéssel szerződést bontott Roni Ribeiróval.

Nagy különbségű vereség Szombathelyen

Futsalcsapatunk nagy különbségű vereséget szenvedett Szombathelyen.

Nagy falat volt a Haladás, búcsú a kupától

Futsalcsapatunk nem tudott bejutni a legjobb nyolc közé az NB I élcsapata, a Haladás ellen.

Fordított ellenfelünk, ismét pont nélkül maradtunk

Futsalcsapatunk 5-3-as vereséget szenvedett hazai pályán az Aramisszal szemben.

Háromszor is vezettünk, de végül vereséget szenvedtünk

Férfi futsalcsapatunk vereséget szenvedett a Rubeola FC vendégeként.

Rengeteg helyzetünk volt, mégsem nyertünk Nyírgyulajon

Férfi futsalcsapatunk lenyűgözően játszott bajnoki riválisával, de végül 3-2-re kikapott.

13 gólos meccs és továbbjutás a Magyar Kupában

NB I-es futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de hozta a kötelezőt a REAC ellen a Magyar Kupa 1. fordulójában.