2020. szeptember 15.
Pont nélkül maradtunk a gólgazdag mérkőzésen
Hiába vezetett futsalcsapatunk, szoros mérkőzésen pont nélkül maradt Kecskeméten.

A DEAC ellen elszenvedett, szezonbeli második vereség következtében nagyon kellett volna a három pont futsalcsapatunknak. A hazaiak ellenben az Aramis 5-1-es legyőzésével hangoltak a Ferencváros elleni találkozóra.

A szezon eleji sikertelenség ellenére volt ok a bizakodásra a mieinknél, hiszen Madarász János vezetőedző ismét számításba vehette Büki Baltazárt, akinek lejárt az eltiltása.

Csapatunk a középkezdést követően repülőrajtot vett, hiszen már az első minutumban sikerült megszerezni a vezetést Öreglaki Norbert révén (0-1). A kecskeméti együttes sem tétlenkedett sokáig, 3 perc elteltével Mánya Szabolcs szerezte az egyenlítő találatot (1-1).

A kapott gól átmeneti rövidzárlatot okozott a mieinknél, aminek újabb kecskeméti gól lett az eredménye. Ismét Mánya talált a kapunkba, ezzel megfordítva a mérkőzés állását (2-1). A 15. percig kellett várni a következő hálórezdülésre, sajnos ezúttal is a Kecskemétnek sikerült mattolnia Tóth Gyulát, a gólszerző Móra Viktor volt (3-1).

Még a szünet előtt sikerült a szépítés a Fradinak, a második gólunkat is Öreglaki szerezte, így 3-2-es állással vonulhattak pihenőre a csapatok.

A fordulás után a hazaiak pörögtek fel jobban, aminek már a második percben gól lett az eredménye Vladyslav Scherbannak köszönhetően (4-2). A mieink minden erejüket mozgósították az újabb találat érdekében. A hajrára sikerült is visszajönni a meccsbe, Érsek Róbert találatával egy gólra zárkóztunk fel (4-3).

A kiélezett utolsó percek még egy gyors gólváltást eredményeztek. Előbb Simic Bozidar talált be hazai oldalról (5-3), amire válaszul ismét Öreglaki köszönt be (5-4), megszerezve ezzel saját maga harmadik találatát, egyúttal beállítva a végeredményt.

Csapatunk tehát a négy szerzett gól ellenére ezúttal is vereséget szenvedett, így az első Fradi-pontok továbbra is váratnak magukra. Folytatás szeptember 20-án, vasárnap a Veszprém ellen, hazai pályán.

FUTSAL NB I, 3. FORDULÓ
Kecskemét – FTC 5-4 (3-2)
Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok
Kecskemét: Tombácz – Móra, Ristic, Scherban, Mánya – Verebélyi, Gavrilovic, Bozidar, Nyeste, Récsei, Sallai. Vezetőedző: Koós Károly
FTC: Tóth Gy. – Horváth Sz., Sámson, Öreglaki, Bognár – Nyerges, Gellérfi, Rábold, Érsek, Milavecz. Vezetőedző: Madarász János.
Gól: Mánya (4., 5.), Móra (15.), Scherban (22.), Bozidar (40.), illetve Öreglaki (1., 18., 40.), Érsek (35.)

Kis János lett futsalcsapatunk új szakmai igazgatója

A hazai futsal egyik legnagyobb szaktekintélyének vezetésével folytatja a munkát a Ferencváros.

Győzelem, ott vagyunk a legjobb nyolc között a kupában!

Futsalcsapatunk 6-2-re nyert a TF ellen, ezzel bejutott a Magyar Kupa negyeddöntőjébe.

Sokáig szoros meccsen a listavezetőé lett a három pont

Futsalcsapatunk sokáig szoros meccset játszott a Haladással, amely végül 6-1-re nyert.

Válogatott meghívót kapott játékosunk!

Horváth Szabolcs meghívót kapott a futsalválogatottba az ukránok elleni páros mérkőzésre.

Rábold döntött, megvan az első siker!

Futsalcsapatunk egy végletekig kiélezett meccsen 1-0-ra nyert a Nyírgyulaj ellen.

Tartalékosan is szép helytállás a címvédő ellen

Futsalcsapatunk sokáig vezetett a címvédő Berettyóújfalu ellen, végül 2-1-re kikapott.

14 gól, sima továbbjutás a kupában

Futsalcsapatunk 14-1-re legyőzte a Pázmándfalut a kupában, így továbbjutott a nyolcaddöntőbe.