2020. október 30.
Rábold döntött, megvan az első siker!
Futsalcsapatunk egy végletekig kiélezett meccsen 1-0-ra nyert a Nyírgyulaj ellen.

A két csapat tavaly még a dobogóért küzdött, most azonban csupán egy-egy ponttal állt nyolc fordulót követően. A mieinknél vissza tudott térni Rábold Richárd, és Bognár Bence is le tudott már ülni a padra - igaz, játszani nem tudott, ahogy Fülöp Viktor, Horváth Szabolcs és Fekete Róbert sem.

Nagyon kiélezett találkozó volt, amelyben az első félidőben nem született gól! Kapunkat ezúttal Nyerges András védte, a 18 éves játékosnak ez volt az első, kezdőként lejátszott élvonelbeli találkozója.

Az első játékrész gólcsendje után a másodikban csupán 10 másodpercet kellett várni az első találatra, Rábold, aki már az első félidőben is a legközelebb volt a gólhoz, nagy erővel, ballal bombázott a kapuba (1-0).

A Nyírgyulaj szinte végig öt a négyben támadt, amit ezúttal remekül védekeztünk ki. Hatalmas dicséret jár Nyergesnek, aki bravúrt bravúrra halmozott, és kapott gól nélkül hozta le első végigjátszott NB I-es találkozóját!

Ezzel megvan az első sikerünk a szezonban, és pontszámban beértük az Újpestet.

FÉRFI FUTSAL NB I, 9. FORDULÓ
FTC-FISHER KLÍMA - NYÍRGYULAJ KSE 1-0 (0-0)
FTC:
Nyerges - Gellérfi, Sámson, Büki, Érsek - Tóth (k), Rábold, Öreglaki, Fekete, Cseri, Hosszú, Fülöp, Bognár, Milavecz. Megbízott vezetőedző: Machalek Attila
Gól: Rábold (21.)

Visszatért a harcos játékos – Huszty újra a Fradiban!

Tovább erősödik együttesünk, korábbi játékosunk, Huszty Dániel ismét futsalcsapatunkba igazolt.

Nagypályán folytatja Rábold, köszönünk mindent!

Rábold Richárd távozik futsalcsapatunktól, gólerős játékosunk nagypályán folytatja karrierjét.

Nagy erősítés: brazil kiválóság érkezett csapatunkhoz!

A 27 éves brazil kiválósággal, Matheus Da Silva Ferreirával erősített futsalcsapatunk!

70 meccs után távozik csupaszív játékosunk

Véget ért egy szép korszak, Cseri Gergő három szezon után távozik futsalcsapatunktól.

Együtt marad a tavasszal menetelő csapat

Hamarosan új igazolásokat jelenthetünk be, de már van jó hírünk: futsalcsapatunk megtartotta kulcsjátékosait!

Továbbra is a BioTechUSA-val menetelünk előre

Futsalcsapatunk meghosszabbította együttműködési szerződését a BioTechUSA-val!

Kiütéses győzelem az Aramis felett

Férfi futsalcsapatunk 6-2-re győzött az Aramis SE otthonában, és ezzel a 6. helyen zárta az idényt.

Izgalmas végjáték után a Fradi nyerte a derbit

Csapatunk először hat perccel a vége előtt vezetett az Újpest otthonában – a hősies védekezés győzelmet ért.