2021. április 19.
Remek játék, nagyon értékes, 6-0-s győzelem!
Futsalcsapatunk nagyon fontos sikert ért el az Aramis ellen hazai pályán.

Igazi presztízscsata volt ez amellett is, hogy nagy volt a tét, hiszen a jelenleg még kiesőhelyen álló Aramist egy győzelemmel kilenc pontra leszakíthattuk, mivel mind a két csapatban több olyan játékos van, akik korábban a másik csapatban játszottak.

Tíz percig nagyon kiegyenlített volt a mérkőzés, többnyire mi irányítottunk. Nehéz volt azonban feltörni a vendégek kapuját, és egészen idáig nem is sikerült. Ekkor azonban egy nagyszerű szabadrúgás-variációból Rábold Richárd lőtte keresztbe a labdát, a hosszún pedig Bognár Bence érkezett, és bevette korábbi csapata kapuját (1-0).

Három perccel később egy labdaszerzést követően Büki Baltazár adott nagyszerű labdát Bognárnak, aki a kapuba bombázott (2-0). Újabb három perc, újabb figura, ezúttal szögletből: Horváth Szabolcs lőtt keresztbe Bükihez, aki a kapuba fejelt (3-0)!

A második félidő elejét is parádésan kezdtük, négy perc alatt Büki a második (4-0), Bognár a harmadik gólját szerezte meg, ezzel gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés (5-0). Az Aramis hiába állt át az öt a négyre, amikor átjutott a védelmünkön, akkor is jött még a Tóth Gyula-bravúr, így kapott gól nélkül fejeztük be a találkozót.

Ráadásul a végén még mi is lőttünk egyet öt a négyből, Fekete Róbert állította be a 6-0-s végeredményt. Ennek köszönhetően pedig nagyot léptünk afelé, hogy a következő szezont is az NB I-ben kezdjük meg. Folytatás pénteken, hazai pályán a Nyírgyulaj ellen, azon a találkozón be is biztosíthatjuk ezt.

FTC-FISHER KLÍMA – ARAMIS 6-0 (3-0)
FTC: Tóth – Horváth, Németh, Fekete, Hosszú – Nyerges (k), Büki, Sámson, Rábold, Öreglaki, Cseri, Panyi, Bognár, Östör
Gól: Bognár (3), Büki (2), Fekete

Izgalmas végjáték után a Fradi nyerte a derbit

Csapatunk először hat perccel a vége előtt vezetett az Újpest otthonában – a hősies védekezés győzelmet ért.

Drámai végjátékban győztük le a Nyírgyulajt

Futsalcsapatunk az alsóházi rájátszás hatodik fordulójában hazai pályán 4-3-ra győzte a Nyírgyulaj együttesét.

Újabb sima siker, ezúttal 10 gólt vágtunk!

Futsalcsapatunk péntek után ismét simán legyőzte a Dunaferrt ezúttal 10-4-re.

11 gólt szerezve, sima győzelem idegenben!

Futsalcsapatunk nagy különbségű, 11-2-es sikert aratott Dunaújvárosban.

Döntetlen a Magyar Kupa visszavágóján

Futsalcsapatunk 1-1-es döntetlent játszott a Berettyóújfaluval az MK-negyeddöntő második mérkőzésén.

Az Exatlon Hungary versenyzője újra a Fradiban!

A négyszeres magyar bajnok, világbajnoki 4. helyezett Ujvári Izabella ismét az FTC sportolója lett!

Bátor játékot hoztunk, de nem sikerült a bravúr

Futsalcsapatunk hátrányból várja a visszavágót a Magyar Kupa negyeddöntőjében.

Kapuskidobásból lőtt pompás gólt a válogatott fradista

Horváth Szabolcs félfordulatból talált be az Izrael elleni futsal Európa-bajnoki selejtezőn - VIDEÓ!