2020. január 10.
Rendkívül fontos három pontot szereztünk Debrecenben!
Futsalcsapatunk nagyon fontos mérkőzésen nyert 3-1-re a DEAC otthonában, így már a felsőházban van.

Nagyon fontos mérkőzés várt ránk Debrecenben négy fordulóval az alapszakasz vége előtt, hiszen csapatunk a hatodik helyről várta az összecsapást, és az egy ponttal előttünk, már felsőházi rájátszást érő pozícióban lévő DEAC-hoz látogattunk, amely az elmúlt években a mumusunkká vált, de amikor nyertük ellene, az éppen a cívisvárosban volt.

Az első perctől nekirontottunk ellenfelünknek, és jobban is játszottunk, a vezetést mégis a hazaiak szerezték meg a hetedik percben Tóth Attila révén (1-0). Sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, az első félidőben összesen öt kapufát lőttünk, a szerencse nem akart mellénk állni, egészen a 11. percig.

Ekkor ugyanis - ahogy az elmúlt fordulókban is folyamatosan - a Bognár Bence, Büki Baltazár páros összehozott egy gólt, utóbbi révén egyenlítettünk (1-1). Két perccel később Hosszú Ádám adott remek labdát Fülöp Viktornak, aki nagyon harcos volt, és remekül játszott át a hosszún érkező Fekete Róbertnek, centerünk lövése pedig a bal alsóba csorgott (1-2).

A második félidőben ott folytattuk, ahol az elsőben abbahagytuk. Irányítottuk a játékot, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, és (elsősorban Rábold Richárd révén) tüzeltünk mindenhonnan. Az első kilenc perc azonban mindez nem hozott újabb gólt.

Aztán a 29.-ben Hosszú szerzett remekül labdát, el is ment vele a bal oldalon, majd az egész meccsen bravúrt bravúrra halmozó Krajcsi Bence fölött parádésan pörgette át a labdát (1-3).

A DEAC átállt az öt a négyre, de ma kifogástalanul védekeztünk, és megtartottuk az előnyünket! Teljesen megérdemelten nyertünk, mert végig irányítottuk a találkozót, csak egy megpattanó lövésből kaptunk gólt, miközben lőttünk hármat, és még hét kapufát is!

Nagyon fontos három pontot szereztünk, mert ezzel megelőztük a DEAC-ot, és már a felsőházban vagyunk!

FÉRFI FUTSAL NB I, 15. FORDULÓ
DEAC - FTC-FISHER KLÍMA 1-3 (1-2)
DEAC: Krajcsi - Szentes Bíró, Tóth A., Kántor, Szabó L. - Dobi (k), Somogyi, Nyeste, Rácz, Haraszti, Varga D., Békési. Vezetőedző: Elek Gergő
FTC: Tóth Gy. - Cseri, Öreglaki, Fekete, Hosszú - Bajusz (k), Rábold, Büki, Dávid, Fülöp, Bognár, Lőrincz, Jenei. Vezetőedző: Madarász János
Gól: Tóth A. (7.), ill. Büki (11.), Fekete (13.), Hosszú (29.)

Együttműködés a BioTech USA-val

Futsalcsapatunk együttműködési megállapodást kötött a BioTech USA-val.

7-1-es győzelem - 9 év után újra a felsőházban!

Futsalcsapatunk 7-1-re legyőzte a Nyírgyulajt, ezzel a negyedik helyen végzett az alapszakaszban!

Őrült, tizenkétgólos meccsen játszottunk döntetlent!

Futsalcsapatunk 6-6-os döntetlent játszott Veszprémben, így még nincs meg a felsőház.

Rábold mesternégyese után újabb fontos győzelem

A Kecskemét legyőzésével ismét egy lépéssel közelebb kerültünk a felsőházhoz.

DEAC-FTC 1-3

Percről percre közvetítés futsalcsapatunk DEAC elleni, idegenbeli mérkőzéséről!

Remek második félidő, nagyon fontos győzelem!

Futsalcsapatunk nagyon fontos siker ért el Dunaújvárosban a felsőházért folytatott harcban!

Nagyon közel volt a csoda Madarász János debütálásán

Futsalcsapatunk hatalmasat küzdött a listavezető Berettyóújfalu elleni mérkőzésen, de kikapott.

Új tréner a csapat élén, Madarász János a vezetőedzőnk!

Futsalcsapatunk irányítását a játékosként és edzőként is sikeres Madarász János veszi át Roni Ribeirótól.