2019. május 4.
Utolsó perces pontmentés
Női futsalcsapatunk 2-2-es döntetlent játszott a DEAC otthonában.

Női futsal-csapatunk a Debreceni EAC vendégeként folytatta szereplését az NB II felsőházában.

Az első félidőben a hazaiak szereztek vezetést, de Kovács Szilvia egyenlített, így 1-1 volt a félidőben.

A második játékrész hasonló forgatókönyvet hozott: vezetett a DEAC, de a 40. percben Balázs Eszter betalált, beállítva a 2-2-es végeredményt.

A két csapat így a vesztett pontokat tekintve továbbra is azonos mérleggel áll a rájátszás élén.

Háromszor is vezettünk, de végül vereséget szenvedtünk

Férfi futsalcsapatunk vereséget szenvedett a Rubeola FC vendégeként.

Rengeteg helyzetünk volt, mégsem nyertünk Nyírgyulajon

Férfi futsalcsapatunk lenyűgözően játszott bajnoki riválisával, de végül 3-2-re kikapott.

13 gólos meccs és továbbjutás a Magyar Kupában

NB I-es futsalcsapatunk a vártnál nehezebben, de hozta a kötelezőt a REAC ellen a Magyar Kupa 1. fordulójában.

Öt gól és szép győzelem a tavalyi bronzérmes ellen

A háromhetes bajnoki szünet után 5-1-es győzelemmel tért vissza futsalcsapatunk.

Fiatal csapattal szép győzelem idegenben!

Hiába volt rengeteg hiányzónk, futsalcsapatunk bravúros győzelmet aratott a Kecskemét otthonában.

Kockáztattunk, vereség lett a vége

Futsalcsapatunk nagyon fájó vereséget szenvedett hazai pályán a DEAC-tól.

Drámai meccsen 8 gólos döntetlent játszottunk

A Dunaferr 4 másodperccel a vége előtt jutott büntetőhöz, azzal egyenlített futsal csapatunk ellen.

Közel volt a bravúr a bajnoki címvédő otthonában

Férfi futsalcsapatunk 6-4-es vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Berettyóújfalu otthonában.